2023-10-28 - Standup Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner - 209022 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner
Czas na Stand-up w Rogoźnie!

Plakat Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał
Kiedy: 2023-10-28, godzina 19:00:00
Gdzie: Rogoźno, Ośrodek Kultury, Wojska Polskiego 4
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zapraszamy serdecznie na stand-up w Busku-Zdroju! Wystąpi dwóch znanych komików z Zielonej Góry. Po krótce przedstawiamy ich poniżej:

Wojtek Kamiński
"Nagle, któregoś dnia, zorientowałem się, że jestem mężczyzną w mocno średnim wieku i zupełnie nie jestem przygotowany do życia. Umiem policzyć całki, znam prawo Archimedesa i wiem, dlaczego ziemia krąży wokół słońca. Ale nikt nigdy nie powiedział mi, jak upaść z dachu i przeżyć, jak bronić się przed pasierbami i dlaczego warto zażyć morfinę. Najważniejszych rzeczy musiałem nauczyć się sam. Zapraszam na mój najnowszy program: "Upadek"."

Michał "mimi" Zenkner
Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Kiedyś w kabaretach - K2 i Hlynur. Dziś głównie stand-up. O swoim nowym programie "Średniowiecze" pisze tak: "Czym jest dorosłość? Jak przemijać z godnością? Jak uniknąć życiowych rozczarowań? Jak wychować dziecko? Jak mieć udane życie seksualne? Nie wiem. I potrafię o tym śmiesznie opowiedzieć. Mówi się, że wraz z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia, uczy się i staje dojrzały. Mnie to nie dotyczy. Zapraszam na wycieczkę po życiu czterdziestoletniego gówniarza!".


Bilety

50 zł - Normalne
45 zł - Ulgowe (studenci, uczniowie, emeryci, renciści, honorowi dawcy krwi)

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

Plakat Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał

O artyście

Wojtek Kamiński - znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem-„Paczłork”. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Michał "Mimi" Zenkner - od kilkunastu lat na scenie komediowej. Dużo w kabarecie, trochę w impro. Ze standupem macał się około roku. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu