2024-03-18 - Standup Stand-Up: Wojtek Kamiński - 263086 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Stand-Up: Wojtek Kamiński
Stand Up - Wojtek Kamiński program "Upadek"

Plakat Stand-Up: Wojtek Kamiński 263086
Kiedy: 2024-03-18, godzina 19:00:00
Gdzie: Poznań, 3ecia Strona Baru, Garbary 65
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Znany Wojtek Kamiński - standuper, aktor, autor i reżyser kabaretowy, improwizator, twórca słuchowisk radiowych, autor scenariuszy telewizyjnych  i współautor scenariuszy filmowych. W latach 1993 - 2020 występował w kabarecie Jurki. Od 2020r. można go zobaczyć solo z własnymi programami stand-upowymi. Od 2010r. członek kabaretowej grupy improwizacyjnej Siedem Razy Jeden. Odtwórca roli Kena Heighly w serialu improwizowanym "Spadkobiercy".

"Nagle, któregoś dnia, zorientowałem się, że jestem mężczyzną w mocno średnim wieku i zupełnie nie jestem przygotowany do życia. Umiem policzyć całki, znam prawo Archimedesa i wiem, dlaczego ziemia krąży wokół słońca. Ale nikt nigdy nie powiedział mi, jak upaść z dachu i przeżyć, jak bronić się przed pasierbami i dlaczego warto zażyć morfinę. Najważniejszych rzeczy musiałem nauczyć się sam. Zapraszam na mój najnowszy program: "Upadek"."

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Wojtek Kamiński

Plakat Stand-Up: Wojtek Kamiński 263086

O artyście

Kiedy miałem siedemnaście lat, byłem praktycznie nieśmiertelny. Później poziom nieśmiertelności malał, malał… a świat niebezpiecznie, jak boa dusiciel, zaciskał się wokół mnie. Aż któregoś dnia… Pamiętaj, jeśli nagle w drodze na cmentarz zorientujesz się,że nie jedziesz, tylko cię wiozą, to raczej to już jest koniec. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu