2024-05-28 - Standup Stand-Up: Wojtek Kamiński - 304854 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Stand-Up: Wojtek Kamiński
Stand Up - Wojtek Kamiński program "Upadek"

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Stand-Up: Wojtek Kamiński 304854
Kiedy: 2024-05-28, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Garaż Artystyczny, ul. Wałbrzyska 11
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Wojtek Kamiński - stand-uper, improwizator, aktor komediowy. Sceniczna energia Wojtka i swobodny kontakt z widzami sprawiają, że każdy występ jest niepowtarzalny. Jego dystans do siebie w połączeniu z żywymi historiami i nietypowymi obserwacjami rzeczywistości, tworzą mieszankę, która przeradza się w humor na kapitalnym poziomie. Jeśli szukasz dobrej, nietuzinkowej zabawy - koniecznie zobacz "na żywo" Stand-Up Wojtka Kamińskiego.

"Upadek" to mój trzeci program solowy. W najnowszym programie opowiem jak bronić się przed pasierbami, dlaczego warto zażyć morfinę, co czuje człowiek spadający z dachu i jak wygląda impreza w karetce. Zdradzę też, jak przetrwać w związku z seksuolożką będąc synem myśliwego. A wszystko z perspektywy dojrzałego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny.

Zapraszam na mój najnowszy program "Upadek".

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Wojtek Kamiński

Plakat Stand-Up: Wojtek Kamiński 304854

O artyście

Kiedy miałem siedemnaście lat, byłem praktycznie nieśmiertelny. Później poziom nieśmiertelności malał, malał… a świat niebezpiecznie, jak boa dusiciel, zaciskał się wokół mnie. Aż któregoś dnia… Pamiętaj, jeśli nagle w drodze na cmentarz zorientujesz się,że nie jedziesz, tylko cię wiozą, to raczej to już jest koniec. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu