2023-12-15 - Inne Strife MMA - 230881 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Strife MMA
STRIFE TUBE #2 RADOM

Plakat Strife MMA 230881
Kiedy: 2023-12-15, godzina 19:00:00
Gdzie: Radom, MOSiR Hala widowiskowo - sportowa, ul. Narutowicza 9
Bilety od: 99zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Przygotujcie się na prawdziwą ucztę sportów walki, bo Strife Tube 2 nadchodzi, a razem z nim niesamowite emocje, spektakularne starcia i niezapomniane chwile! Tego nie możecie przegapić!

W głównej walce wieczoru na ringu pojawi się Cezary Kęsik, prawdziwy weteran klatki, trenujący na co dzień w szanowanym klubie Cross Fight Radom. Jeżeli śledziliście jego niezapomniane pojedynki w klatce KSW, to wiecie, że czeka Was prawdziwe widowisko. Przygotujcie się na prawdziwy sportowy spektakl!

Ale to nie wszystko! Nasza gala to nie tylko pojedynek gwiazd. Będziecie mieli okazję zobaczyć również lokalnych bohaterów, reprezentantów Radomia i okolic, którzy wylewają hektolitry potu na treningach, by podbić serca kibiców. Nowe twarze, nowe umiejętności, ale także postacie, które już wcześniej dostarczały Wam niezapomnianych chwil na poprzednich galach Strife. To wydarzenie to nie tylko sportowe widowisko, to także okazja do spotkania się z pasjonatami i wspólnego świętowania piękna walki. Radom znany jest ze swojej niesamowitej publiczności. Dołącz do niej i poczuć pełnie emocji.

Nie zwlekajcie! Bilety są już dostępne, a miejsca limitowane. Do zobaczenia na Strife Tube 2 - tam, gdzie rodzą się legendy!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Strife MMA

Plakat Strife MMA 230881

O artyście

Zapraszamy na największy event MMA, czyli galę federacji STRIFE. Zobaczymy na niej 10 pojedynków w formule MMA, w których zaprezentuje się czołówka lokalnych zawodników wsparta bardzo solidnymi nazwiskami z górnych miejsc rankingów krajowych i europejskich. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu