2023-09-21 - SUMO - Stand-Up Mic Open - 210113 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- SUMO - Stand-Up Mic Open
Stand-up KALEJDOSKOP

Plakat SUMO - Stand-Up Mic Open 210113
Kiedy: 2023-09-21, godzina 20:30:00
Gdzie: Wrocław, Alive Wrocław, Kolejowa 12

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Stand up KALEJDOSKOP. Wielobarwny mix bitów najlepszych lokalnych komików! Na scenie wystąpią:

Paweł Ścierski - Jak sam mówi - jedyny przyjazny komik w Polsce. Uwielbia rozmowy z publiką i inteligentne żarty. Zaskakuje skojarzeniami i błyskotliwością. Ma za sobą ogólnopolskie trasy i zwycięstwo w konkursie Roast Battle.

Konrad Lis - Wulkan energii tryskający ze sceny pokręconymi historiami z życia jego i jego rodziny. Uwielbiany przez publikę, prowadzi własną scenę w Nysie.

Martyna Podwysocka - Lekko choć z sarkazmem Martyna opowiada o byciu singlem, początkach kariery i związkach we wszystkich ich postaciach.

A prowadzi Tobiasz Korzybski - prawdopodobnie najmłodszy stand-up'er w Polsce na pełen etat. Obecnie siedzi w świecie MMA, wrestlingu, koncertów i komedii. Fanatyk koszul hawajskich. Na stand-up'ie będzie można usłyszeć dużo żartów o śląsku, imieniu po psie i doświadczeniach z organizacji wydarzeń. Człowiek orkiestra? Jeszcze jak, mordoklejko!

Czwarteczek zapowiada się doooobrze!

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Różni Stand-uperzy

Plakat SUMO - Stand-Up Mic Open 210113

O artyście

Wpada do nas na domówkę ekipa SUMO - Stand-Up Mic Open - od lat największa scena Open Mic na Dolnym Śląsku, a mi bardzo miło jest Was zaprosić do wspólnych śmieszków! Domówka znaczy wypada się zaopatrzyć ;) Zapraszamy na imprezę ze swoim niskoprocentowym alkoholem! Pamiętajmy jednak, że w centrum uwagi pozostają żarty, a osoby niestosujące się do zasad kulturalnego chlania zostaną pozbawione możliwości uczestnictwa w imprezie. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne