2024-10-20 - Spektakl Superprodukcja - spektakl komediowy - 318636 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Superprodukcja - spektakl komediowy
Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Superprodukcja - spektakl komediowy 318636
Kiedy: 2024-10-20, godzina 15:30:00
Gdzie: Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna, ul. Podleśna 2
Bilety od: 110zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Pewien potentat w branży przetwórstwa mięsnego ma pieniądze, jego znajomy reżyser ma ambicje, kilku znanych aktorów akurat nie ma pracy... Co może powstać z tej mieszanki? Superprodukcja "Krzyżacy. Ostatnia krew".

Zanim na planie superprodukcji reżyser krzyknie "akcja!" sporo się dzieje. Najnowszy spektakl Michała Paszczyka z kabaretu Paranienormalni to ironiczne spojrzenie na polski przemysł filmowy, pozwalające zobaczyć od zaplecza drogę rodzimych superprodukcji filmowych. Od nietrafionego pomysłu na film, poprzez nieudane castingi, fatalne próby i żałosną reżyserię aż po festiwal filmowy w Gdyni. Widzowie spektaklu "Superprodukcja czyli kręcimy Krzyżaków" zobaczą to co dzieje się gdy kamery są wyłączone. I dowiedzą się do czego zdolny jest reżyser, który nie ma żadnych zdolności, jak bardzo aktor da się zaorać żeby dostać rolę, w jaki sposób ustawić kamery by na bogato pokazać biedne dekoracje i wreszcie czy na źle nakręconym filmie można dobrze zarobić. Żaden kinowy hit nie ma racji bytu bez rzeszy statystów. W tej roli, nie opuszczając teatralnych foteli, wystąpią widzowie "Superprodukcji".

Nieustanny śmiech ale i refleksję nad kondycją polskiego przemysłu filmowego gwarantują występujący w "Superprodukcji":
Barbara Kurdej-Szatan / Olga Łasak
Bogdan Kalus / Jacek Lenartowicz
Jakub Wieczorek / Łukasz Konopka
Michał Piróg / Alan Andersz
Rafał Szatan / Wojtek Błach

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Barbara Kurdej-Szatan, Urszula Dębska, Olga Łasak, Bogdan Kalus, Jacek Lenartowicz i inni

Plakat Superprodukcja - spektakl komediowy 318636

O artyście

Pewien potentat w branży przetwórstwa mięsnego ma pieniądze, jego znajomy reżyser ma ambicje, kilku znanych aktorów akurat nie ma pracy… Co może powstać z tej mieszanki? Superprodukcja „Krzyżacy. Ostatnia krew”. Zanim na planie superprodukcji reżyser krzyknie „akcja!” sporo się dzieje. Najnowszy spektakl Michała Paszczyka z kabaretu Paranienormalni to ironiczne spojrzenie na polski przemysł filmowy, pozwalające zobaczyć od zaplecza drogę rodzimych superprodukcji filmowych. Od nietrafionego pomysłu na film, poprzez nieudane castingi, fatalne próby i żałosną reżyserię aż po festiwal filmowy w Gdyni. Widzowie spektaklu „Superprodukcja czyli kręcimy Krzyżaków” zobaczą to co dzieje się gdy kamery są wyłączone. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu