2023-04-08 - Koncert Sveta Ben i Galya Chikiss - 154948 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Sveta Ben i Galya Chikiss
Prezentacja albumu "?????!"

Kiedy: 2023-04-08, godzina 18:30:00
Gdzie: Warszawa, Odessa Club, Kolejowa 8/10
Bilety od: 70zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Współpraca dwóch legend białoruskiej avant sceny, Svety Ben (ex "Silver Wedding") i Galiny Ozeran (Chikiss), dwóch artystek o bogatym zapleczu twórczym. W nowym duecie Swieta odpowiada za poezję i muzykę, natomiast Galia jest czarodziejką aranżacji i produkcji dźwięku. Pierwszy wspólny album "?????!" ukazał się 16.12.2022 roku. W koncertowych wykonaniach projektu jest cała gama emocji - od beznadziejnej rozpaczy po rozpaczliwą nadzieję. Brakuje tylko jednego - zabawy, do której braku, zdaje się, wszyscy zaczęli się już przyzwyczajać. Jest za to radość. A przynajmniej oczekiwanie owej radości, gdy ktoś inny zareaguje na twój sygnał, wśród przeraźliwej pustki i pełnej ciemności. I nie jesteście już sami. I jest was już dwóch, a może znacznie więcej, i utrzymujecie się na tej fali, mimo burzy i huraganu wokół.

Jeśli w tych piosenkach jest bohater liryczny, to wcale nie jest on Bohaterem. On jest bardzo zdezorientowany. Dobrze rozumie - poprzednie doświadczenie nie ma zastosowania do rzeczywistości, która rozwinęła się jak ostra stalowa sprężyna. Nie wie teraz nic o świecie rzeczywistym. Poza jednym niezmiennym faktem: kiedy jeden człowiek trzyma drugiego za rękę, mówi do niego jak do siebie, dzieli się wszystkim, co ma - to znaczy, że nie wszystko jest stracone.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Sveta Ben, Galya Chikiss

O artyście

Współpraca dwóch legend białoruskiej avant sceny, Svety Ben (ex "Silver Wedding") i Galiny Ozeran (Chikiss), dwóch artystek o bogatym zapleczu twórczym. W nowym duecie Swieta odpowiada za poezję i muzykę, natomiast Galia jest czarodziejką aranżacji i produkcji dźwięku. Pierwszy wspólny album "?????!" ukazał się 16.12.2022 roku. W koncertowych wykonaniach projektu jest cała gama emocji - od beznadziejnej rozpaczy po rozpaczliwą nadzieję. Brakuje tylko jednego - zabawy, do której braku, zdaje się, wszyscy zaczęli się już przyzwyczajać. Jest za to radość. A przynajmniej oczekiwanie owej radości, gdy ktoś inny zareaguje na twój sygnał, wśród przeraźliwej pustki i pełnej ciemności. I nie jesteście już sami. I jest was już dwóch, a może znacznie więcej, i utrzymujecie się na tej fali, mimo burzy i huraganu wokół. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu