2024-12-08 - Inne Świąteczna Panda - poranek teatralny - 318545 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Świąteczna Panda - poranek teatralny

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Świąteczna Panda - poranek teatralny 318545
Kiedy: 2024-12-08, godzina 12:00:00
Gdzie: Kozienice, Kozienicki Dom Kultury - sala koncertowo-kinowa, ul. Warszawska 29
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

**Opis koncertu mikołajkowego „Świąteczna Panda”

„Świąteczna Panda” to ubarwione oszałamiającymi efektami widowisko estradowe o mikołajkowo–świątecznej tematyce.**

Udział w nim sprawi, że widzowie zostaną przeniesieni do rozśpiewanej i roztańczonej Laponii – magicznej zimowej Krainy Świętego Mikołaja, w której doszło do porwania najważniejszej osoby w kraju – samego Świętego Mikołaja! Aby uratować Mikołaja ze szpon wiedźmy Elwiry potrzebny będzie specjalny taniec wykonany przez… Ogromną Świąteczną Pandę! Czy ekipie uda się uratować najważniejszą postać i jednocześnie… Święta? Tego widzowie dowiedzą się biorąc udział w show, które porusza tematy ekologiczne, zdrowotne i te związane z bezpieczeństwem na drodze.

Show, podczas którego w misji ratunkowej towarzyszą bohaterom tysiące tęczowych baniek mydlanych, sztuczny śnieg, gęsta mgła, grad cukierków i kolorowych serpentyn, a także wyjątkowo efektowna dmuchana dekoracja.

Interaktywna forma widowiska sprawi, że dzieci będą miały okazję do śpiewów i tańców wspólnie z bohaterami – dzięki temu szybko przyswoją sobie przesłanie, jakie niesie ze sobą ten koncert.

Każde dziecko biorące udział w zabawie otrzyma specjalny czerwony balonik – nagrodę za pomoc Świętemu Mikołajowi i Lady Famie.

****Lady Fama

Kup Bilety Plakat Świąteczna Panda - poranek teatralny 318545

Znajdź nocleg w pobliżu