2024-10-28 - Standup Szymon Majewski - 341065 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Szymon Majewski
Szymon Majewski - Kto panu to zrobił?

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Szymon Majewski 341065
Kiedy: 2024-10-28, godzina 19:30:00
Gdzie: Grodzisk Mazowiecki, Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki, ul. Spółdzielcza 9
Bilety od: 120zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Szymon Majewski zaprasza na występ pełen humoru i autoironii! Jego solowy program to istny koktajl zwariowanych anegdot, błyskotliwych komentarzy i absurdalnych spostrzeżeń. To występ, w którym Szymon w charakterystycznym dla siebie stylu przenosi widzów w świat swoich codziennych przegrzewek, nerwic i fascynacji.


 Szymon Majewski, znany z niezwykłego poczucia humoru, podczas tego stand-upu dzieli się swoimi osobistymi przemyśleniami na tematy, które od lat go fascynują i drażnią. Opowie o swoich doświadczeniach z Netflixem, Edytą Górniak, a nawet nazwami leków. Usłyszymy historie o przygodach na statkach, zaczepkach na ulicy Brackiej, oraz dlaczego Szymon Majewski zawsze przegrywał rankingi seksualne. Nie zabraknie też opowieści o jego nietypowych analizach Davida Guetty i wbijaniu na Instagram Gosi Rozenek.


 Przygotuj się na spotkanie z 57-letnim facetem, który nie boi się śmiać z własnych wzlotów i upadków. Nie przegap występu, który rozbawi Cię do łez i przyniesie odpowiedź na zasadnicze pytanie - "Kto Panu to zrobił?"

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Szymon Majewski

Plakat Szymon Majewski 341065

O artyście

Szymon Majewski, znany z niezwykłego poczucia humoru, podczas tego stand-upu dzieli się swoimi osobistymi przemyśleniami na tematy, które od lat go fascynują i drażnią. Opowie o swoich doświadczeniach z Netflixem, Edytą Górniak, a nawet nazwami leków. Usłyszymy historie o przygodach na statkach, zaczepkach na ulicy Brackiej, oraz dlaczego Szymon Majewski zawsze przegrywał rankingi seksualne. Nie zabraknie też opowieści o jego nietypowych analizach Davida Guetty i wbijaniu na Instagram Gosi Rozenek. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu