2024-11-15 - Spektakl Tajemnica 16. piętra - 341069 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Tajemnica 16. piętra
TAJEMNICA 16. piętra

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Tajemnica 16. piętra 341069
Kiedy: 2024-11-15, godzina 19:00:00
Gdzie: Kraków, Kino Kijów Centrum, Al. Krasińskiego 34
Bilety od: 140zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Tajemnice 16 piętra - komedia na najwyższym poziomie

Czy masz odwagę odkryć, co dzieje się po zmroku na 16 piętrze w najwyższym biurowcu miasta? Gdy wszystko inne cichnie, tam zaczyna się prawdziwa akcja. Dwaj przyjaciele zostają wplątani w wydarzenia, w których stają twarzą w twarz z niebezpiecznymi gangsterami. Gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, humor i napięcie sięgają zenitu!

W "Tajemnicach 16 piętra" wszystko jest możliwe. Historia zaczyna się od niewinnego spotkania, które przeradza się w pełną adrenaliny przygodę. Dwaj bohaterowie, przypadkowo wplątani w kłopoty, muszą stawić czoła bezwzględnym przestępcom.

To jednak dopiero początek. Każdy zwrot akcji prowadzi do kolejnych tajemnic, intryga goni intrygę, a kryminalna historia przeplata się z refleksjami o damsko-męskich relacjach. Czy masz odwagę zanurzyć się w wir szalonej przygody, w której każdy krok to niespodzianka?

Obsada:
Michał Żurawski / Jan Wieczorkowski
Michał Sitarski / Mariusz Ostrowski
Piotr Ligienza / Stefan Pawłowski
Tomasz Borkowski
Piotr Miazga

Kostiumy i scenografia: Katarzyna Adamczyk
Scenariusz i reżyseria :Jarosław Grzelka

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Michał Żurawski, Mariusz Ostrowski, Tomasz Borkowski, Piotr Ligienza, Piotr Miazga, Michał Sitarski

Plakat Tajemnica 16. piętra 341069

O artyście

Gdy w najwyższym biurowcu w centrum miasta ustaje gwar i kolejno gasną światła w biurach, na szesnastym piętrze zapala się światło. To tu rozegra się pełna zwrotów akcja spektaklu. Dwaj przyjaciele zostają przypadkowo wplątani w interesy dobrego znajomego. Gdy orientują się, że sytuacja wymyka się spod kontroli na ucieczkę jest już za późno. Próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, gdy wydaje się, że jest to możliwe pojawiają się dwaj gangsterzy udający biznesmenów. Zaczyna się jazda bez trzymanki. Bezwzględni bandyci postanowili nie przebierać w środkach i posunąć się do najgorszego… Co się wydarzyło? Czy ktoś zginie? Czy był to czysty przypadek, czy może zaplanowana gra? Kto jeszcze stoi za intrygą? Mega dawka śmiechu, znakomite aktorstwo i dowcipne dialogi, gwarantowane. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu