2024-04-22 - Spektakl Tajemnica 16. piętra - 262696 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Tajemnica 16. piętra
Najnowszy spektakl na komediowej scenie!

Plakat Tajemnica 16. piętra 262696
Kiedy: 2024-04-22, godzina 17:00:00
Gdzie: Łomża, Sala Koncertowa Filharmonii Kameralnej, Zawadzka 1
Bilety od: 95zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

TAJEMNICA 16. PIĘTRA, czyli najnowszy spektakl na komediowej scenie!


Kiedy w najwyższym biurowcu ustaje gwar i kolejno gasną wszystkie światła, na szesnastym piętrze robi się dopiero jasno! To właśnie tu rozgrywa się pełna zwrotów akcja spektaklu. Dwaj przyjaciele zostają przypadkowo wplątani w interesy dobrego znajomego, a gdy orientują się, że sytuacja wymyka się spod kontroli - na ucieczkę jest już za późno! Próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale nagle na ich drodze pojawiają się dwaj gangsterzy. Zaczyna się jazda bez trzymanki! Bezwzględni bandyci postanawiają nie przebierać w środkach i posuwają się do najgorszego... Co się wydarzyło? Czy był to czysty przypadek, czy może zaplanowana gra? Kto jeszcze stoi za intrygą?

Ciekawy scenariusz, świetna gra aktorska i przede wszystkim solidna dawka śmiechu to gwarancja dobrego wieczoru - nie możecie tego przegapić!

OBSADA:
Michał Żurawski / Jan Wieczorkowki
Michał Sitarski / Mariusz Ostrowski
Tomasz Borkowski
Piotr Ligienza
Piotr Miazga

KOSTIUMY i SCENOGRAFIA: Katarzyna Adamczyk
SCENARIUSZ i REŻYSERIA: Jarosław Grzelka

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Michał Żurawski, Mariusz Ostrowski, Tomasz Borkowski, Piotr Ligienza, Piotr Miazga, Michał Sitarski

Plakat Tajemnica 16. piętra 262696

O artyście

Gdy w najwyższym biurowcu w centrum miasta ustaje gwar i kolejno gasną światła w biurach, na szesnastym piętrze zapala się światło. To tu rozegra się pełna zwrotów akcja spektaklu. Dwaj przyjaciele zostają przypadkowo wplątani w interesy dobrego znajomego. Gdy orientują się, że sytuacja wymyka się spod kontroli na ucieczkę jest już za późno. Próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, gdy wydaje się, że jest to możliwe pojawiają się dwaj gangsterzy udający biznesmenów. Zaczyna się jazda bez trzymanki. Bezwzględni bandyci postanowili nie przebierać w środkach i posunąć się do najgorszego… Co się wydarzyło? Czy ktoś zginie? Czy był to czysty przypadek, czy może zaplanowana gra? Kto jeszcze stoi za intrygą? Mega dawka śmiechu, znakomite aktorstwo i dowcipne dialogi, gwarantowane. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu