2023-04-02 - Spektakl Teatr Figurki - ,,Iris i Tęczowe Drzewo" - 155488 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Teatr Figurki - ,,Iris i Tęczowe Drzewo"
Spektakl lalkowy dla dzieci 5+

Kiedy: 2023-04-02, godzina 11:00:00
Gdzie: Kraków, Teatr Figur Kraków, ul. Sławkowska 14
Bilety od: 40zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Życie tęczowych elfów jest wspaniałe. Mieszkają sobie na tęczowym drzewie, zajmują się zbieraniem kolorów dla tęczy, pięknymi strojami i muzyką. Wszyscy by tak chcieli. Wszyscy z wyjątkiem Iris. Ją bardziej interesują dźwięki dochodzące z ciemnej dziupli i szeroki świat. Któregoś dnia drzewo zaczyna tracić kolory? Żeby uratować swój świat Iris będzie musiała sprzeniewierzyć się wszystkim zasadom swojego klanu i zanurzyć w ciemnym lesie pełnym trolli. Czy mała elfka podoła temu wyzwaniu?

Spektakl dla dzieci 5+
Czas trwania spektaklu 55 min


Koncepcja i wykonanie: Dagmara Żabska
Kostiumy, scenografia, lalki: Ewa Woźniak
Lalka Iris: Agnieszka Polańska

Scenariusz (na podstawie pomysłu Agnieszki Makowskiej): Dagmara Żabska
Opieka reżyserska: Mateusz Przyłęcki
Konsultacje w zakresie animacji lalek: Monika Filipowicz
Produkcja: Marta Hankus i Andrzej Pietyra

Teatr Figurki to scena dla dzieci Teatru Figur Kraków, jedynego w Polsce profesjonalnego teatru cieni. Siedziba Teatru znajduje się w Krakowie, przy ulicy Sławkowskiej 14, ale ich spektakle można również oglądać na zaprzyjaźnionych krakowskich scenach (NCK, KTO, ODSTK "Cricoteka", SCKM). Repertuar Teatru Figurki to nie tylko spektakle teatru cieni, w swoim repertuarze zespół posiada spektakle lalkowe, wykonane w technice teatru papieru i inne.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Dagmara Żabska

O artyście

Życie tęczowych elfów jest wspaniałe. Mieszkają sobie na tęczowym drzewie, zajmują się zbieraniem kolorów dla tęczy, pięknymi strojami i muzyką. Wszyscy by tak chcieli. Wszyscy z wyjątkiem Iris. Ją bardziej interesują dźwięki dochodzące z ciemnej dziupli i szeroki świat. Któregoś dnia drzewo zaczyna tracić kolory? Żeby uratować swój świat Iris będzie musiała sprzeniewierzyć się wszystkim zasadom swojego klanu i zanurzyć w ciemnym lesie pełnym trolli. Czy mała elfka podoła temu wyzwaniu? Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu