2023-04-30 - Spektakl Teatr Figurki - ,,Pan Twardowski" - 155492 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Teatr Figurki - ,,Pan Twardowski"
Spektakl teatru cieni dla dzieci

Kiedy: 2023-04-30, godzina 11:00:00
Gdzie: Kraków, Teatr Figur Kraków, ul. Sławkowska 14
Bilety od: 40zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Spektakl-przygoda, którą powinien zobaczyć każdy młody odkrywca tajemnic! Poznacie historię pana Twardowskiego, składniki eliksiru niewidzialności i sposoby komunikacji z mieszkańcami księżyca! Razem z Wami, historię pana Twardowskiego, będzie odkrywał Kogut z Maramuresz, który wyruszył w daleką podróż do Krakowa, żeby poznać historię swojego stryjecznego praprapradziadka. Dawno temu do jego wioski przybył niejaki Twardowski i chwilę później ślad po przodku zaginął... Poszukiwania doprowadziły go do pewnej dziwnej piwnicy w Krakowie, gdzie poznaje młodą Pajęczycę. To ona stanie się przewodniczką po dawnych historiach i alchemicznych tajemnicach. Zapraszamy na piękną opowieść o dawnym Krakowie, wielkich marzeniach, kosmicznych podróżach i magii teatru cieni! 


Spektakl teatru cieni dla dzieci w wieku od 5. do 11. roku życia. 


Scenariusz i reżyseria: Dagmara Żabska
Obsada: Luna Sawka, Denys Lemaikin
Scenografia: Ewa Woźniak
Lalki: Agnieszka Polańska
Muzyka: Andrzej Bonarek
Choreografia: Dominika Szala
Produkcja: Marta Hankus, Andrzej Pietyra

Teatr Figurki to scena dla dzieci Teatru Figur Kraków, jedynego w Polsce profesjonalnego teatru cieni. Siedziba Teatru znajduje się w Krakowie, przy ulicy Sławkowskiej 14, ale ich spektakle można również oglądać na zaprzyjaźnionych krakowskich scenach (NCK, KTO, Cricoteka, SCKM).

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Różni artyści

O artyście

Spektakl-przygoda, którą powinien zobaczyć każdy młody odkrywca tajemnic! Poznacie historię pana Twardowskiego, składniki eliksiru niewidzialności i sposoby komunikacji z mieszkańcami księżyca! Razem z Wami, historię pana Twardowskiego, będzie odkrywał Kogut z Maramuresz, który wyruszył w daleką podróż do Krakowa, żeby poznać historię swojego stryjecznego praprapradziadka. Dawno temu do jego wioski przybył niejaki Twardowski i chwilę później ślad po przodku zaginął... Poszukiwania doprowadziły go do pewnej dziwnej piwnicy w Krakowie, gdzie poznaje młodą Pajęczycę. To ona stanie się przewodniczką po dawnych historiach i alchemicznych tajemnicach. Zapraszamy na piękną opowieść o dawnym Krakowie, wielkich marzeniach, kosmicznych podróżach i magii teatru cieni! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu