2023-04-15 - Spektakl Teatr Figurki - ,,Papier, nożyce i wyspa skarbów" - 155490 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Teatr Figurki - ,,Papier, nożyce i wyspa skarbów"
Spektakl w technice teatru papieru dla dzieci 4+

Kiedy: 2023-04-15, godzina 16:00:00
Gdzie: Kraków, Teatr Figur Kraków, ul. Sławkowska 14
Bilety od: 40zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Sławni podróżnicy spotykają się z dziećmi, żeby wypromować swoją nową książkę, w której opisali w niej niezwykłe przygody jakie przeżyli? na wyspie skarbów!
Kłopoty zaczynają się w momencie, kiedy okazuje się, że książka nie została wydrukowana, a wszystkie zdjęcia zamieszone na blogu podróżników zniknęły! Co teraz? Jak opowiedzieć o niewiarygodnych przygodach nie mając ani jednego zdjęcia? Kto uwierzy w spotkanie ze skorpionami, krokodylami czy wielkim orłem, skoro nie można ich pokazać? Na szczęście nasi podróżnicy są również aktorami Teatru Figurki, wystarczą im papier i nożyczki, aby w kilka minut wyczarować cały świat!


Występują: Joanna Pruś i Rafał Domagała

Reżyseria: Dagmara Żabska
Scenografia: Beata Klimkowska
Muzyka: Andrzej Bonarek
Produkcja: Marta Hankus, Andrzej Pietyra, Anna Żebracka

Teatr Figurki to scena dla dzieci Teatru Figur Kraków, jedynego w Polsce profesjonalnego teatru cieni. Siedziba Teatru znajduje się w Krakowie, przy ulicy Sławkowskiej 14, ale ich spektakle można również oglądać na zaprzyjaźnionych krakowskich scenach (NCK, KTO, ODSTK "Cricoteka", SCKM). Repertuar Teatru Figurki to nie tylko spektakle teatru cieni, w swoim repertuarze zespół posiada spektakle lalkowe, wykonane w technice teatru papieru i inne.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Joanna Pruś, Rafał Domagała

O artyście

Sławni podróżnicy spotykają się z dziećmi, żeby wypromować swoją nową książkę, w której opisali w niej niezwykłe przygody jakie przeżyli? na wyspie skarbów! Kłopoty zaczynają się w momencie, kiedy okazuje się, że książka nie została wydrukowana, a wszystkie zdjęcia zamieszone na blogu podróżników zniknęły! Co teraz? Jak opowiedzieć o niewiarygodnych przygodach nie mając ani jednego zdjęcia? Kto uwierzy w spotkanie ze skorpionami, krokodylami czy wielkim orłem, skoro nie można ich pokazać? Na szczęście nasi podróżnicy są również aktorami Teatru Figurki, wystarczą im papier i nożyczki, aby w kilka minut wyczarować cały świat! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu