2023-09-23 - Inne Teatr Improwizacji Afront - 209474 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Teatr Improwizacji Afront
Na granicy - komediowy spektakl improwizowany na żywo w wykonaniu Teatru Improwizacji Afront

Plakat Teatr Improwizacji Afront 209474
Kiedy: 2023-09-23, godzina 19:30:00
Gdzie: Warszawa, Sala Widowiskowa - Scena na Bielanach, ul. Żeromskiego 29

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Teatr Improwizacji AFRONT powraca do krótkich form improwizowanych. Gry improwizowane to seria dowcipnych scen, buzujących pozytywną energią i wywołujących śmiech nierzadko do łez. To ciągła współpraca między aktorami a Publicznością, która w grach ma znacznie więcej możliwości, aby decydować i zaskoczyć improwizatorów swoją pomysłowością (uspokajamy - NIKT nie zostanie wyciągnięty na scenę - chyba że sam bardzo będzie tego chciał ). To również okazja do doświadczenia podczas jednego spektaklu kryminału, opery, niemego kina, musicalu, piosenki na zawołanie, wywiadu z ekspertem, czy listy nienapisanych przebojów. Wyimprowizujemy dla Was coś, co się już nigdy więcej nie powtórzy!

Zapraszamy zarówno tych wszystkich, którzy znają nas z początków istnienia Afrontu, jak i tych, którzy poznali nas dopiero niedawno, na wieczór pełen śmiechu, pozytywnej energii i tematów zmieniających się jak w kalejdoskopie. Wspaniała zabawa gwarantowana!

Występują: Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Katarzyna Wypchło, Wojciech Żmuda i goście!

Czas trwania: 90 minut
23 września 2023 godz. 19:30
Scena na Bielanach - ul. Żeromskiego 29, Warszawa


Bilety ulgowe przeznaczone są dla uczniów, studentów i emerytów.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Katarzyna Wypchło, Wojciech Żmuda i goście!

Plakat Teatr Improwizacji Afront 209474

O artyście

Centralna Spółdzielnia Komediowa oraz Teatr Improwizacji Afront zapraszają na spektakl improwizowany "Nie mów nikomu!". Jest to spektakl, w którym sami aktorzy nie do końca wiedzą, o co toczy się stawka. Traktuje on o najskrytszych tajemnicach, które nie powinny ujrzeć światła dziennego, a więc na pewno wszyscy się o nich dowiedzą... Całą sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że rzeczoną tajemnicę znają wszyscy POZA aktorem, który odtwarzać będzie postać z sekretem. Zasada jest prosta - na czas ustalania tajemnicy wybrany aktor opuszcza salę, a potem przez cały spektakl gra tak, jakby doskonale wiedział, o co chodzi, podczas gdy tak naprawdę cały czas usilne próbuje się tego domyśleć! Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne