2023-10-22 - Spektakl Teatr Władca Lalek - 209790 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Teatr Władca Lalek
Lotta spektakl dla dzieci

Plakat Teatr Władca Lalek 209790
Kiedy: 2023-10-22, godzina 12:00:00
Gdzie: Słupsk, Teatr Władca Lalek, Arciszewskiego 22
Bilety od: 16zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Spektakl Lotta opowiada o sprawach zasadniczych, jak miłość, przyjaźń, dobroć, o ukochanych osobach, o rodzinie. To historia 5-letniej energicznej, nieco niesfornej dziewczynki. Lotta budzi się pewnego ranka niewyspana i naburmuszona. Będąc w złym nastroju niszczy swój sweterek co " gryzie i drapie". Jak trudno przyznać się do zniszczonego sweterka i powiedzieć ,, przepraszam''. Tylko miłość i zrozumienie dorosłych może sprawić, że tak zaczęty dzień nie stanie się katastrofą, ale ważnym doświadczeniem. Póki co Lotta postanawia uciec z domu… 


O tym co wydarza się później i czy świat, który dorośli stwarzają maluchom jest zawsze bezpieczny, ciepły i przyjazny, dowiecie się przychodząc do naszego Teatru. Spektakl jest monodramem, w planie lalkowym zobaczymy lalki żywoplanowe i cieniowe. 


O nastrojową muzykę zadbał Przemysław Sysojew- Osiński, urzekającą scenografię stworzyła Agnieszka Wielewska, wyreżyserował Albert Zielonka, kreacja aktorska; Lotta, Mama, Ciocia Berg - Urszula Szydlik-Zielonka. Lotta z Ulicy Awanturników jest na liście książek polecanych przez Fundację "ABCXXI- Cała Polska czyta dzieciom".

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Teatr Władca Lalek

Plakat Teatr Władca Lalek 209790

O artyście

Teatr Władca Lalek to teatr objazdowy, spektakle wystawia na terenie całego kraju, odwołując się do tradycji teatru wędrownego. Najwierniejszą jego widownią są jednak dzieci, dlatego też z myślą o nich przygotowywany jest repertuar. Obecnie znajduje się w nim osiem spektakli dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu