2023-12-10 - Inne Teatralna Niedziela | Świąteczna gorączka + spotkanie z Mikołajem | Teatr Bajaderka - 230742 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń



Inne - Teatralna Niedziela | Świąteczna gorączka + spotkanie z Mikołajem | Teatr Bajaderka

Plakat Teatralna Niedziela | Świąteczna gorączka + spotkanie z Mikołajem | Teatr Bajaderka 230742
Kiedy: 2023-12-10, godzina 10:00:00
Gdzie: Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. por. J. Białka 9
Bilety od: 15.00zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

10 grudnia o 10.00 wraz z Teatrem Bajaderka przeniesiemy się na Biegun Północny, gdzie poznamy dwa zaprzyjaźnione ze sobą elfy!

Prace w Fabryce Świętego Mikołaja idą pełną parą. Wszystkie prezenty muszą być spakowane na czas, więc Elfunia i Elfira dwoją się i troją, aby wszystko dopiąć na ostatni, elficki guzik! Niestety nie wszystkim udziela się świąteczny nastrój... W zimowej dolinie mieszka złośliwy Gnomek, który nie przepada za świętami, dlatego postanawia je zepsuć. W jaki sposób? I skąd się wzięła jego złośliwość? Przekonacie się sami. Pozostaje postawić nam pytanie, czy uda się dostarczyć świąteczne podarki do każdego domu na świecie? Czy świąteczne ciepłe światło zaświeci nawet w ciemnej dolinie? Kogo tak naprawdę dopadła "Świąteczna Gorączka"?
Bohaterowie pomogą dzieciom odpowiedzieć na te wszystkie pytania oraz wspólnie zastanowią się dlaczego przygotowania do świąt wzbudzają w nas tyle emocji i o co właściwie chodzi... w te święta �

​PO PRZEDSTAWIENIU ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM ❤

*Bilety (15 zł) do kupienia od 20 listopada od godz. 10.00 na www.biletyna.pl lub w kasie Ośrodka Kultury. Dostępna będzie od razu cała pula, dlatego w razie wyprzedania biletów, nie będzie możliwości kupna biletu tuż przed spektaklem.

dzieci do 2. roku życia wchodzą za darmo, ale siedzą na kolanach rodziców �**

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią:

Plakat Teatralna Niedziela | Świąteczna gorączka + spotkanie z Mikołajem | Teatr Bajaderka 230742

O artyście

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu