2024-06-09 - Inne Teatralny Poranek Bajkowy "Palce lizać czyli wybuchowy deser" - 304719 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Teatralny Poranek Bajkowy "Palce lizać czyli wybuchowy deser"

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Teatralny Poranek Bajkowy
Kiedy: 2024-06-09, godzina 11:30:00
Gdzie: Warszawa, BCK - ul. Konarskiego 20 (dawna Górczewska 201), Konarskiego 20 (dawna Górczewska 201)
Bilety od: 40.00zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

"Palce lizać czyli wybuchowy deser" to dowcipny, błyskotliwy, pełen nieprzewidzianych zwrotów akcji spektakl nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Przedstawienie na podstawie książki autorstwa Dawida Chybalskiego to niebanalna historia, pełna gag i dziecięcych pięknych serc!

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali robiąc przy tym wielki hałas. Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia "Pogoda"... Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił tort na dzień popularnych imienin... Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi... Czy wszystko będzie palce lizać?

Na scenie będzie gwarno, wesoło i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i trudnej sztuki przyrządzania tortu oraz towarzyszyć wszystkim figlom! Urzekająca piękna puenta udowodni, że zawsze warto mówić prawdę, nawet tę najtrudniejszą!

Wiek 5+

Kup Bilety Plakat Teatralny Poranek Bajkowy

Znajdź nocleg w pobliżu