2023-09-29 - Koncert Tenorzy Vincero - 155057 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Tenorzy Vincero
Koncert Tenorów Vincero

Kiedy: 2023-09-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Piotrków Trybunalski, Miejski Ośrodek Kultury, Al. 3 Maja 12
Bilety od: 60zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Jeśli stronisz od poważnych koncertów, wymajających skupienia i zastanawiania się nad odwiecznym pytaniem "co artysta miał na mysli ..." to dobrze trafiłeś. Formacja "Vincero " czyli trzech tenorów to właśnie odpowiedź na takie wydarzenia. Trzech Mężczyzn, których jednoczy pasja śpiewu, poczucie humoru i pozasceniczna przyjaźń, przenosząca się na scenę. Zdarza się, że podczas koncertu wykonawcy nie szczędzą sobie wzajemnie żartów i uwag na swój temat, podstawą jest interakcja z publicznością, a wszystko oparte o repertuar dobrany w taki sposób, aby obok klasycznych arii operetkowych czy operowych rozbrzmiewały przeboje muzyki, rozrywkowej, arie włoskie, piosenki Elvisa Presleya, Franka Sinatry, Beatlesow czy Royal Orbisona-krótkim słowem pozytywna mieszanka muzyczna. I co najważniejsze, publiczność nie tylko słucha, ale przede wszystkim śpiewa z wykonawcami i dobrze się bawi, dzięki lekkiej i dostosowanej do danej chwili konferansjerce. 


Trzech tenorów - elegancki, przystojny, obdarzony ciemną uwodzicielską barwą Mirosław Niewiadomski, romantyczny pełen wdzięku scenicznego obdarzony liryczną barwą Mariusz Ruta oraz przeplatający różnorodny repertuar w swoim wykonaniu, bawiący anegdotami i humorem złotousty konferansjer Bartosz Kuczyk ( mówi się, że również nieźle śpiewa ) to jedyne w swoim rodzaju trio. Wspólne lata na scenie zaowocowały setkami  koncertów, czy to z zespołem, orkiestrą czy podkładami orkiestrowymi. Odnajdują się zarówno na scenach oper czy filharmonii, by następnego dnia bawić się i czerpać radość z występu w małej wiejskiej sali czy w plenerze. Kochają śpiew, publiczność i dobrą zabawę. Obojętnie czy przebierają się w klimatyzowanej garderobie czy w  namiocie zawsze są tacy sami. Pogodni, uśmiechnięci i znakomicie śpiewający. Nie istnieją dla nich przeciwności podczas występu, oni zmieniają je w atrybuty chwili. Po prostu zawsze są na 100 %

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Mariusz Ruta, Bartosz Kuczyk i Mirosław Niewiadomski

O artyście

Jeśli stronisz od poważnych koncertów , wymajających skupienia i zastanawiania się nad odwiecznym pytaniem " co artysta miał na mysli ..." to dobrze trafiłeś. Formacja "Vincero " czyli trzech tenorów to właśnie odpowiedź na takie wydarzenia. Trzech Mężczyzn , których jednoczy pasja śpiewu , poczucie humoru i pozasceniczna przyjaźń, przenosząca się na scenę. Zdarza się , że podczas koncertu wykonawcy nie szczędzą sobie wzajemnie żartów i uwag na swój temat , podstawą jest interakcja z publicznością, a wszystko oparte o repertuar dobrany w taki sposób , aby obok klasycznych arii operetkowych czy operowych rozbrzmiewały przeboje muzyki , rozrywkowej , arie włoskie , piosenki Elvisa Presleya, Franka Sinatry , Beatlesow czy Royal Orbisona-krótkim słowem pozytywna mieszanka muzyczna. I co najważniejsze , publiczność nie tylko słucha, ale przede wszystkim śpiewa z wykonawcami i dobrze się bawi, dzięki lekkiej i dostosowanej do danej chwili konferansjerce. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Gdzie są najbliższe koncerty Tenorzy Vincero?

Jakie są najbliższe wydarzenia Piotrków Trybunalski?

Dekorator Piotrków Trybunalski (teatr)

2023-03-28
Recital uczestników zajęć z emisji głosu "Simply the best" Piotrków Trybunalski (muzyka)
Recital "Simply the best"
2023-03-31
Stand-up: Adam Sobaniec Piotrków Trybunalski (standup)
nowy program "Vox Populi"
2023-04-03
Eleni - koncert 45-lecia Piotrków Trybunalski (muzyka)

2023-04-13
Eleni Piotrków Trybunalski (muzyka)
Eleni - 45-lecie
2023-04-13
Stand-Up: Rafał Banaś Piotrków Trybunalski (standup)
Stand-up: Rafał Banaś / PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / 14.04.2023
2023-04-14
Stand-up: Rafał Banaś Piotrków Trybunalski (standup)

2023-04-14
Niedzielne Teatralia "O smoku Wawelskim" Piotrków Trybunalski (teatr)
Niedzielne Teatralia "O smoku Wawelskim" - Autorski Teatr Młodego Widza
2023-04-16
Alicja w Krainie Czarów Piotrków Trybunalski (teatr)

2023-04-19
Alicja w Krainie Czarów Piotrków Trybunalski (teatr)
artystyczni
2023-04-19