2022-05-22 - Koncert The Best of James Bond || koncert Sashy Strunin z zespołem - 68691 - Portal kapele.net

Koncert - The Best of James Bond || koncert Sashy Strunin z zespołem

Kiedy: 2022-05-22, godzina 20:00:00
Gdzie: Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach, ul. Wiejska 12a
Bilety od: 0.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Sasha Strunin to charyzmatyczna artystka o wielkim talencie i prawdziwie słowiańskiej duszy, która pomimo młodego wieku dysponuje ogromnym międzynarodowym doświadczeniem koncertowym. Występowała również na wielu rodzimych scenach, m.in. w Sopocie i w Opolu. Przedstawiamy Jej najnowszy projekt - ?Bond Concert?.

?Bond Concert? w wykonaniu Sashy Strunin to zbiór największych przebojów z filmów o Jamesie Bondzie. Podczas koncertu usłyszymy takie hity jak m.in.: ?Goldeneye?, ?Licence to kill?, ?Skyfall?, czy ?No time to die?. Klasyczny wokal Sashy oraz ponadczasowe i znane wszystkim miłośnikom tej serii filmowej kompozycje, składaja? sie? na piękne muzyczne widowisko. Artystka zabierze nas w muzyczną podróż przepełnioną zachwytem, sentymentem i nostalgią.

Ten jednogodzinny koncert to atrakcja nie tylko dla sympatyków Jamesa Bonda ale także dla wszystkich fanów dobrej muzyki na żywo. Nie przegap szansy i weź w nim udział osobiście.

WSTĘP WOLNY

miejsce: scena plenerowa CK


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu