2024-02-18 - Film The Chosen - 262656 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńFilm - The Chosen
The Chosen - sezon czwarty odc. 3-4

Plakat The Chosen 262656
Kiedy: 2024-02-18, godzina 16:00:00
Gdzie: Pabianice, Kino Teatr Tomi, ul. Gdańska 4

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

Film The Chosen Pabianice 2024-03-16
The Chosen- sezon czwarty odc. 7-8
Bilety do kina Więcej
Film The Chosen Pabianice 2024-03-17
The Chosen- sezon czwarty odc. 7-8
Bilety do kina Więcej

O wydarzeniu

"Boję się tego, co ma nadejść... Historia zbliża się do końca" - tymi słowami Jezusa rozpoczyna się kolejny, czwarty już sezon kultowego serialu The Chosen. 


Zdaniem jego twórcy, Dallasa Jenkinsa ten sezon będzie najbardziej emocjonalny ze wszystkich. Śmierć Jana Chrzciciela rozpoczyna ciąg najbardziej dramatycznych wydarzeń. Jezus zbliża się do pełnego zrealizowania ziemskiej misji. Proroctwa się wypełniają. Wybrani są zdezorientowani. Co się dalej zdarzy? Judasz, obracając w ręku srebrnikiem, walczy z pożądliwą pokusą. Marię Magdalenę przeszywa niespotykany lęk, gdy spogląda na kamienny grób. Jezus ukradkiem płacze. Śmierć, nieszczęście, katastrofa wiszą w powietrzu... Finał zbliża się wielkimi krokami.

Rok: 2024
Ograniczenia: 13+
Reżyser: Dallas Jenkins
Obsada:
Jonathan Roumie, Paras Patel, Erick Avari

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Pokazy filmowe

Plakat The Chosen 262656

O artyście

"Boję się tego, co ma nadejść... Historia zbliża się do końca" - tymi słowami Jezusa rozpoczyna się kolejny, czwarty już sezon kultowego serialu The Chosen. Zdaniem jego twórcy, Dallasa Jenkinsa ten sezon będzie najbardziej emocjonalny ze wszystkich. Śmierć Jana Chrzciciela rozpoczyna ciąg najbardziej dramatycznych wydarzeń. Jezus zbliża się do pełnego zrealizowania ziemskiej misji. Proroctwa się wypełniają. Wybrani są zdezorientowani. Co się dalej zdarzy? Judasz, obracając w ręku srebrnikiem, walczy z pożądliwą pokusą. Marię Magdalenę przeszywa niespotykany lęk, gdy spogląda na kamienny grób. Jezus ukradkiem płacze. Śmierć, nieszczęście, katastrofa wiszą w powietrzu... Finał zbliża się wielkimi krokami. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne