2023-03-23 - Koncert Tina Turner Night - 131269 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Tina Turner Night

Kiedy: 2023-03-23, godzina 20:30:00
Gdzie: Wrocław, Stary Klasztor - Sala Witrażowa, ul. Purkyniego 1
Bilety od: 40.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

23 marca zapraszamy do Sali Witrażowej Starego Klasztoru na koncert poświęcony legendzie rockowej sceny muzycznej, nazywanej już teraz Babcią Rocka. W 2021 Tina Turner została wpisana do Rock'n'Roll Hall of Fame za karierę solową i w związku z tym chcemy uhonorować muzyczną drogę artystki oraz przypomnieć jej najznamienitsze hity.
Będziecie mogli rozkochać się na nowo w dźwiękach największych przebojów artystki zarówno z jej solowej kariery jak i wcześniejszych lat

Z hitami Tiny zmierzy się na naszej scenie energetyczna Martyna Szczepaniak - absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, specjalizacja wokalistyka jazzowa pod okiem Kasi Mirowskiej. Współtworzyła wrocławski zespół funkowy de'Tone oraz jazzowy zespół wokalny Polychord. Wieloletnia chórzystka Chóru Uniwersytetu Przyrodnicznego we Wrocławiu pod dyrygenturą Alana Urbanka.

Wielbicielka grania na żywo, stała bywalczyni wrocławskich jam sessions. Kocha funk'n'soul ale uwielbia doprawiać każdy utwór szczyptą jazzu, dzięki czemu jest wokalistką o wielu twarzach z nienagannym wyczuciem harmonii i feelingiem nie do podrobienia.

Nie bez przyczyny w angielskiej odmianie jej imienia występuje cząstka głównej gwiazdy - MarTina jest inicjatorką projektu i scala cały zespół w składzie:
? Łukasz Zgoda (saksofon)
? Olek Miśkiewicz (piano)
? Piotr Treliński (gitara)
? Michał Kotowicz (bas)
? Bartłomiej Libera (perkusja)

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Tina Turner Night na polskiegranie.pl