2023-10-01 - Spektakl Victoria / True Woman Show - 209261 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Victoria / True Woman Show
Garnizon Sztuki - teatr pozytywnych emocji.

Plakat Victoria / True Woman Show 209261
Kiedy: 2023-10-01, godzina 16:00:00
Gdzie: Warszawa, Garnizon Sztuki, Marii Konopnickiej 6
Bilety od: 110zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Victoria / True Woman Show to najnowsza premiera Garnizonu Sztuki - teatru pozytywnych emocji, z udziałem wspaniałych gwiazd. O Kobietach, ale nie tylko dla Kobiet! Victoria / True Woman Show to komediodramat, pełen pozytywnych emocji, inteligentnego humoru, wzruszeń. Dający nadzieję i... z happy endem!

Superwoman! Kobieta Idealna. To kobieta zawsze piękna, szczupła, zgrabna, robiąca błyskotliwą karierę. Do tego idealna matka, wyrozumiała żona i czuła kochanka, zawsze zadowolona i uśmiechnięta. Potrafi zrobić wszystko sama. Nigdy nie prosi o pomoc. Jest silna, ma nadzwyczajne moce, dlatego jest niezwyciężona! Czy aby na pewno? Skąd więc to chroniczne zmęczenie, poczucie winy, nieustające wątpliwości, depresja?

Do wyścigu o tytuł Superwoman staną trzy bohaterki:
Wiktoria - wieczna dziewczynka, marzycielka, która w życiu niczego nie wygrała,
Justyna - przepracowana Matka - Polka, dla której rodzina jest najważniejsza,
oraz Ewa - wyzwolona, niezależna i po przejściach - szefowa korporacji.

Zderzą się ze sobą w ogniu pytań, testów i zadań. Jak wygląda dzień superwoman? Jakiej diety przestrzega? Jakie ma wartości i wzorce? Jak wygląda, chodzi i myśli? Macierzyństwo czy kariera? Tradycja czy rewolucja? Ciało czy dusza? Mąż czy kochanek? A może wszystko naraz? Bo tego oczekuje świat! Do czego się posuną uczestniczki, żeby wygrać? I jak się zachowają, kiedy wszystko pójdzie nie tak, jak powinno?

W poszukiwaniu Kobiety Idealnej zapraszamy na nasz wyjątkowy, niepowtarzalny, widowiskowy i eksperymentalny show Victoria / True Woman Show. Spektakl jest naszym manifestem, naszą afirmacją wszystkich kobiet bez wyjątku. Niezależnie od wyglądu, wieku, statusu rodzinnego, czy zawodowego. Pragniemy umacniać wewnętrzną siłę kobiet, chcemy inspirować i dodawać odwagi. Wielofunkcyjna Superwoman, Kobieta Idealna nie istnieje! Każda z nas jest inna, każda jest piękna i wyjątkowa. Jest nam bliska idea body positive, idea akceptacji naturalnego piękna. Filtry zafałszowują rzeczywistość, a porównywanie się z nierealistycznymi wizerunkami gwiazd wzmaga lęk, zagubienie, prowadzi wprost do depresji. Chora pogoń za doskonałością może skończyć się tylko źle. Nasze bohaterki są idealnie nieidealne! Tak jak każda z nas! Wszystkie jesteśmy piękne....kiedy jesteśmy sobą!

Obsada: Bułhak / Sokołowska / Kumorek / Szałajko / Szczepaniak


Scenariusz i reżyseria - Wawrzyniec Kostrzewski
Scenografia i kostiumy - Anna Adamek
Muzyka - Piotr Łabonarski
Wizualizacje - Maria Matylda Wojciechowska
Reżyseria świateł - Paulina Góral
Choreografia i ruch sceniczny - Ewelina Adamska-Porczyk

Spektakl przeznaczony dla osób powyżej 16 roku życia.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Edyta Olszówka, Anita Sokołowska, Zbigniew Zamachowski i inni

Plakat Victoria / True Woman Show 209261

O artyście

Victoria / True Woman Show to komediodramat, pełen pozytywnych emocji, inteligentnego humoru, wzruszeń. Dający nadzieję i…z happy endem! Superwoman! Kobieta Idealna. To kobieta zawsze piękna, szczupła, zgrabna, robiąca błyskotliwą karierę. Do tego idealna matka, wyrozumiała żona i czuła kochanka, zawsze zadowolona i uśmiechnięta. Potrafi zrobić wszystko sama. Nigdy nie prosi o pomoc. Jest silna, ma nadzwyczajne moce, dlatego jest niezwyciężona! Czy aby na pewno? Skąd więc to chroniczne zmęczenie, poczucie winy, nieustające wątpliwości, depresja? Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu