2023-05-26 - Koncert Waldemar Malicki - Wirtuoz i Małgorzata - 154644 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Waldemar Malicki - Wirtuoz i Małgorzata

Kiedy: 2023-05-26, godzina 20:00:00
Gdzie: Legionowo, Sala Widowiskowa Ratusza, ul. Piłsudskiego 41
Bilety od: 100.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Wirtuoz i Małgorzata
Ikona pianistyki, Waldemar Malicki, prezentuje swój najnowszy program, w którym łączy wirtuozowską potęgę brzmienia fortepianu ze wzruszeniem i intymnością. Wraz z hipnotyzującą wiolonczelistką, Małgorzatą Krzyżanowicz, przedstawią najpiękniejsze klasyczne tematy na fortepian i wiolonczelę w oszałamiającym brzmieniu.
W trakcie spotkania charyzmatyczny instrumentalista zabierze Państwa w podróż przez porywające fortepianowe fantazje na temat największych przebojów muzyki (nie zawsze) klasycznej. A akompaniująca mu mistrzyni wiolonczeli przyprawi o szybsze bicie serca i przyjemny zawrót głowy nie tylko męską część publiczności.
Malicki i Krzyżanowicz to artyści, dla których szczególnie ważny jest stały kontakt ze swoją publicznością i poszukiwanie ciągle nowych muzycznych odkryć. Ich wirtuozeria, czyli połączenie techniki, wyobraźni, desperacji i gotowości na ryzyko, gwarantuje publiczności przypływ endorfin.
W energetycznym widowisku zabrzmią tak słynne utwory, jak Carmina Burana, Cwał Walkirii, Nessun dorma , W grocie Króla Gór, Wilhelm Tell, Błękitna Rapsodia, a nawet I will survive czy filmowe tematy z Forresta Gumpa oraz E.T., w brawurowych aranżacjach na fortepian i wiolonczelę. Nie zabraknie też uśmiechu i poczucia humoru, lecz tutaj żart nie zdominuje piękna ani splendoru muzyki!
Oszałamiająca pianistyka Waldemara Malickiego w połączeniu z romantyczną frazą wiolonczeli w wykonaniu utalentowanej i prześlicznej instrumentalistki, zapewnią mnóstwo muzycznych wzruszeń i zapas pozytywnej energii na całe tygodnie.
Zapraszamy na spotkanie z wybitnym pianistą i jego znakomitą wiolonczelistką. Dobre wibracje gwarantowane.

Wykonawcy:
Waldemar Malicki ? fortepian - wymykający się schematom showman. Porywa wirtuozerią, intryguje wyszukanym poczuciem humoru, wielką pasją oraz nieszablonowymi pomysłami i błyskotliwym komentarzem.
Małgorzata Krzyżanowicz - wiolonczela - hipnotyzująca wdziękiem artystka. Urzeka romantyczną frazą wiolonczeli, imponuje dojrzałością i umiejętnościami.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu