2023-03-03 - Koncert Walu¶KraksaKryzys - 131217 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Walu¶KraksaKryzys

Kiedy: 2023-03-03, godzina 20:00:00
Gdzie: Gomunice, Klub Muzyczny BOGART, ul. Fabryczna 13
Bilety od: 59.00zł

Kup Bilety na koncert ZnajdĽ nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Walu¶KraksaKryzys to numerologiczna 5 (sexy traveler), zodiakalny Wodnik. Osoba w±tpi±ca, ale wierz±ca, muzyk, autor, kompozytor, poeta, aktor, reżyser, przyszywany kuzyn Olka ¦wierkota, twórca około 10 kolaży, znany z duetu fajka boys internazionale.

Jako r. muller ma na swoim koncie trzy utwory techno i jednego dj seta w Łódzkim klubie Konkret. Użytkownik darów losu, uczestnik mniej lub bardziej skomplikowanych relacji (również z samym sob±). w obliczu obecno¶ci interesuj±cej interlokutorki - zainteresowany, aktywny interlokutor.

Fan natury, chemii, metafizyki, yerba mate, zdrowego ciała, zdrowego ducha i zdrowego, zdrowego rozs±dku. Chętnie nosi używane ubrania w rozmiarach S/M.

jego idolem jest amerykański artysta Kevin Morby, którego twórczo¶ć odkrył w ¶rodę 7 lutego 2018r., o godz. 21:37.
jego zegar twórczo-biologiczny, życie i kontrakty powoduj± co 2 lata ( ?MiłyMłodyCzłowiek? czwartek 9 maja 2019, ?ATAK? pi±tek 23 kwietnia 2021, ?piekło, niebo? pi±tek xx.xx.2023), kumulację chęci uzewnętrznienia emocji w szeroko rozumianej formie artystycznej.
laureat Jarocińskich Rytmów Młodych (2020), który był raz w Szczecinie na gali Fryderyków jako nominowany (2022), a na co dzień jest w podkrakowskiej Skale, bo Przyjacielem Ziemi Skalskiej jest.

Trasa odbywaj±ca się od wiosny do lata zaproponuje nowe trendy muzyczne w premierowym tempie.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wyst±pi±:

O arty¶cie

Kup Bilety na koncert

ZnajdĽ nocleg w pobliżu

SprawdĽ również Walu¶KraksaKryzys na polskiegranie.pl