2023-01-29 - Spektakl Wieczór z Bohemą - 131942 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Wieczór z Bohemą

Kiedy: 2023-01-29, godzina 16:30:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Ekologiczny Bohema House, ul. Smugowa 46A
Bilety od: 20.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na? the greatest ?Wieczór z Bohemą?. To teatralne widowisko wokalno-taneczno-akrobatyczne nawiązujące do fabularnej postaci showmana i jego trupy teatralnej. Na deskach teatru odbędzie się niecodzienny spektakl, przepełniony tańcem, humorem, akrobacjami na kole i szarfach oraz znanymi światowymi przebojami w wykonaniu Sylwii Przetak i Jerzego Grzechnika.

Gospodarzami wieczoru będą Maciej Orłoś oraz Arkadiusz Pyć. Widowisko wyreżyserował Krzysztof Hulboj z pomocą Ambasadorów Bohema House. Krzysztof wraz ze swoją partnerką Janją Lesar wykona przepiękne pokazy taneczne ? energetyczny JIVE i zmysłowe TANGO. Jednak to nie koniec atrakcji ? Maciej Orłoś wcieli się w rolę połykacza noży (!) a Arek zabierze nas w magiczną podróż swoim unikalnym rowerkiem. Ze względu na premierowy charakter show każdy z Państwa otrzyma od nas lampkę bezalkoholowego napoju umilającego ten zapowiadający się fantastycznie czas!

RÓWNOWARTOŚĆ WSZYSTKICH WPŁYWÓW ZE SPRZEDAŻY BILETÓW NA SHOW 29 STYCZNIA PRZEKAZUJEMY NA KONTO FUNDACJI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

Z tej szczególnej okazji bilety na najbliższy ?Wieczór z Bohemą? dostępne są w symbolicznej cenie 20 zł.

Dajcie się porwać bujnej wyobraźni Naszych artystów i przychodźcie tłumnie!
Po widowisku zapraszamy do wspólnych zdjęć z Artystami na naszej ściance JESTEM EKO BOHEMA HOUSE oraz do zakupów ekopamiątek w przyteatralnym sklepie. Przypominamy że wokół teatru funkcjonuje park z tablicami interaktywnymi i możliwością rozwiązywania wspólnie zadań ekologicznych w cenie biletu na show.

Maciej Orłoś - znany aktor, dziennikarz, prezenter, youtuber.
Arkadiusz Pyć - uwielbiany przez widzów aktor teatralny, mim, krasnoludek, wspaniały człowiek i Ambasador Teatru Bohema House.
Janja Lesar ? słoweńska tancerka, choreografka i trenerka tańca. Uczestniczka programu "Taniec z gwiazdami" dla telewizji TVN i programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dla telewizji Polsat.
Krzysztof Hulboj ? reżyser widowiska, polski tancerz, choreograf i trener tańca. Wieloletni uczestnik programu "Taniec z gwiazdami" dla telewizji TVN i programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dla telewizji Polsat. Obecnie choreograf programu.
Sylwia Przetak - wokalistka, księżniczka Disneya, artystka grupy Accantus oraz odtwórczyni głównych ról w ekologicznych bajkach Bohema House.
Jerzy Grzechnik ? wokalista musicalowy, aktor w Teatrze Studio Buffo w Warszawie, uczestnik programów ?The Voice of Poland? i ?Twoja Twarz Brzmi Znajomo?.
Agnieszka Gerlach-Stasieluk - tancerka powietrzna i akrobatka, absolwentka szkoły baletowej, występowała na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, czy Operze Wrocławskiej.
Łukasz Otto Wójcik - absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, półfinalista programu ?Mam Talent?, pasjonat sztuki cyrkowej, aktywnie działa już od 2008 roku. Dzieli się i zaraża swoją pasją.

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Wieczór z Bohemą na polskiegranie.pl