2023-04-16 - Spektakl Wielka Gala Operetki - 154689 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Wielka Gala Operetki
W programie show przepełnione czardaszami, toastami, miłosnymi duetami i scenami z operetek

Kiedy: 2023-04-16, godzina 18:00:00
Gdzie: Wrocław, Sala Teatralna NOT, Piłsudskiego 74
Bilety od: 75zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapierające dech w piersiach choreografie, piękne kostiumy, gwiazdy scen operetkowych, efekty świetlne i wysmakowany dowcip.


Tak w jednym zdaniu można opisać Wielką Galę Operetki Teatru Scena Kamienica. Za sprawą najpiękniejszych arii, duetów i tercetów z operetek kompozytorów, takich jak: J. Strauss, E .Kalman, F. Lehar, C. Zeller, N. Dostal, J. Offenbach z rozmachem zakończymy sezon artystyczny 2022/2023!

Poprzednie nasze gale zebrały takie oto opinie:

~ "Cały spektakl / wydarzenie kulturalne zasługuje na wysoką ocenę. Arie prezentowane przez wspaniałych wykonawców, ich głosy i piękne stroje to balsam dla duszy i nektar dla człowieka. Tancerki i tancerze to pokaz umiejętności na wysokim poziomie. Wszystko piękne."

~ "Świetny występ. Cudowne głosy, stroje i tancerze. Prowadząca nie do zastąpienia. Brawo! Polecam"

~ "Byłyśmy /4 osoby/ zachwycone. Zarówno grą aktorską jak i śpiewem. Nie wspominając o tańcu. Pan odpowiedzialny za muzykę też spisał się na piątkę. Stroje przepiękne jak przystało na operetkę. Bardzo dobrze dobrany repertuar. Pani zapowiadając urzekła nas wszystkich swoim wdziękiem."

~ "Bardzo dobra gala. Byliśmy z żoną zadowoleni."

~ "Brawo , piękne glosy"


Podczas tego wyjątkowego koncertu usłyszą Państwo przeboje z operetek: Hrabina Marica, Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Księżniczka Cyrkówka, Baron Cygański, Giuditta, Ptasznik z Tyrolu, Clivia, Orfeusz w Piekle czy Cygańska miłość. Prócz popisowych arii i duetów pojawią się czardasze, walce, foxtrotty, a nawet ognisty kan-kan i polki wielkiego Johanna Straussa w wykonaniu solistów baletu. W programie nie zabraknie największych szlagierów: Kupletów Barinkaya "Wielka sława to żart!", najsłynniejszego duetu "Usta milczą, dusza śpiewa", przezabawnych Kupletów Adeli z Zemsty Nietoperza, "Brunetek, blondynek" - którymi Kiepura podbijał światowe sceny muzyczne, "Dziewcząt z Barcelony", Pieśni Adama "Lat 20 miał mój dziad", "Wiedeńskiej Krwi". Publiczność wspólnie z baletem zatańczy "Walca Cesarskiego" i zapewne zanuci wiele ukochanych arii operetkowych! Zaprezentują się znakomici soliści europejskich scen muzycznych, tancerze baletu i instrumentaliści, a całość poprowadzi Elżbieta Szomańska! 

Wystąpią: 
Sylwia Frączek - sopran
Liza Wesołowska - sopran 
Damian Domalewski - tenor 
Tomasz Maleszewski - tenor
Balet Teatru Scena Kamienica
Kameraliści Operetki Wrocławskiej 

Elżbieta Szomańska - prowadzenie 

Czas trwania koncertu: 100 min.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Sylwia Frączek, Liza Wesołowska, Damian Domalewski, Tomasz Maleszewski, Elżbieta Szomańska

O artyście

"Zapierające dech w piersiach choreografie, piękne kostiumy, gwiazdy scen operetkowych, efekty świetlne i wysmakowany dowcip". Podczas tego wyjątkowego koncertu usłyszą Państwo przeboje z operetek: Hrabina Marica, Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Księżniczka Cyrkówka, Baron Cygański, Giuditta, Ptasznik z Tyrolu, Clivia, Orfeusz w Piekle czy Cygańska miłość. Prócz popisowych arii i duetów pojawią się czardasze, walce, foxtrotty, a nawet ognisty kan-kan i polki wielkiego Johanna Straussa w wykonaniu solistów baletu. W programie nie zabraknie największych szlagierów: Kupletów Barinkaya "Wielka sława to żart!", najsłynniejszego duetu "Usta milczą, dusza śpiewa", przezabawnych Kupletów Adeli z Zemsty Nietoperza, "Brunetek, blondynek" - którymi Kiepura podbijał światowe sceny muzyczne, "Dziewcząt z Barcelony", Pieśni Adama "Lat 20 miał mój dziad", "Wiedeńskiej Krwi". Publiczność wspólnie z baletem zatańczy "Walca Cesarskiego" i zapewne zanuci wiele ukochanych arii operetkowych! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu