2022-12-03 - Koncert Wielka Gala Tenorów ?Voci e Violini? - 106270 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Wielka Gala Tenorów ?Voci e Violini?

Kiedy: 2022-12-03, godzina 19:00:00
Gdzie: Lublin, Filharmonia Lubelska - sala koncertowa, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Bilety od: 129.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Po kilkudziesięciu koncertach w Niemczech, ?Voci e Violini? wracają do Polski!

Wzorem wiodących Oper Mediolanu i Verony zapraszamy wszystkich miłośników muzyki operowej i mocnych, męskich głosów, na wyjątkowy koncert, podczas którego na scenie operowi soliści i kameraliści spotkają się z laureatami muzycznych programów telewizyjnych ?The Voice of Poland? i ?Must Be the Music!?, aby wspólnie zabrać publiczność w prawdziwie magiczny świat muzyki. Akompaniować im będzie kwartet smyczkowy Meta String Quartet złożony z wybitnych instrumentalistek światowej sceny muzycznej, współpracujących na co dzień z największymi scenami i festiwalami w Europie i na świecie.

Repertuar Voci e Violini to nie tylko najbardziej znane i lubiane arie operowe czy pieśni neapolitańskie. To również przeboje muzyki rozrywkowej XX i XXI wieku: klasyka rocka, popu oraz piosenki filmowe - prawdziwie oszałamiająca kombinacja, która wywołuje najpiękniejsze odczucia artystyczne, dreszcz gęsiej skórki, a może i niekiedy... łzy wzruszenia?

Zapraszamy na emocjonujący wieczór muzycznych uniesień i emocji, po którym z pewnością zabiorą Państwo do domu same pozytywne wrażenia!

Czas trwania koncertu: ok. 120 min. w tym jedna przerwa.

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu