2023-04-23 - Inne Wielobarwne Indie - 154291 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Inne - Wielobarwne Indie
W ramach imprezy odbędą się: warsztaty i pokaz tańca, spotkanie z podróżnikiem, koncert

Kiedy: 2023-04-23, godzina 15:00:00
Gdzie: Wrocław, Ośrodek Działań Twórczych Światowid, ul. Stefanii Sempołowskiej 54a
Bilety od: 20zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Indie fascynowały Europejczyków od wieków. Były tajemniczym bogatym Sezamem, z którego kupcy przywozili do Europy cenne przyprawy jak cynamon, pieprz, gałka muszkatołowa, imbir oraz barwniki, pachnidła, wyroby rzemiosła i bajeczne tkaniny. Poszukiwanie morskiej drogi do Indii zakończone sukcesem przez Vasco da Gama (1498) otworzyło nową epokę - Wielkich Odkryć Geograficznych.

Dzisiejsze Indie fascynują nadal - odmiennością, mozaiką kultur, kolorami i zapachami, cudami architektury jak z baśni 101 i jednej nocy. Nasza jednodniowa "wyprawa" do Indii w towarzystwie podróżnika Michała Szulima oraz zaproszonych artystów pozwoli Wam poznać ten piękny kraj choć trochę!

W programie:
15.00 | Warsztaty tańca indyjskiego z Anitą Singh | sala widowiskowa 301 | wstęp bezpłatny - (OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: https://bit.ly/42tlsSu)
16.30 | Indie bez cenzury; spotkanie z podróżnikiem Michałem Szulimem | galeria, parter; wstęp bezpłatny
18.00 | Pokaz tańca indyjskiego Anity Singh oraz koncert Sitartronic Trio | sala widowiskowa 301 | wstęp biletowany
           
Uwaga! Bilet upoważnia do uczestniczenia także w degustacji potraw "Indyjskie smaki", która rozpocznie się 20 minut przed koncertem w sali 306.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią: Podróżnik Michał Szulima z gośćmi

O artyście

Indie fascynowały Europejczyków od wieków. Były tajemniczym bogatym Sezamem, z którego kupcy przywozili do Europy cenne przyprawy jak cynamon, pieprz, gałka muszkatołowa, imbir oraz barwniki, pachnidła, wyroby rzemiosła i bajeczne tkaniny. Poszukiwanie morskiej drogi do Indii zakończone sukcesem przez Vasco da Gama (1498) otworzyło nową epokę - Wielkich Odkryć Geograficznych. Dzisiejsze Indie fascynują nadal - odmiennością, mozaiką kultur, kolorami i zapachami, cudami architektury jak z baśni 101 i jednej nocy. Nasza jednodniowa "wyprawa" do Indii w towarzystwie podróżnika Michała Szulima oraz zaproszonych artystów pozwoli Wam poznać ten piękny kraj choć trochę! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu