2024-10-05 - Spektakl Winda do nieba - 318260 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń



Spektakl - Winda do nieba
Najlepsza komedia muzyczna ostatnich sezonów

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Winda do nieba 318260
Kiedy: 2024-10-05, godzina 17:00:00
Gdzie: Wolsztyn, Wolsztyński Dom Kultury, ul. 5 Stycznia 20
Bilety od: 110zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Winda do nieba - Najlepsza komedia muzyczna ostatnich sezonów!

Wszyscy kochamy romantyczne komedie. A kiedy są muzyczne przepadamy za nimi! Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit! I taka jest- "Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce". Rozgadana, rozśpiewana i roztańczona! "Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce" to po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach, przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec. Bohaterowie: uzależniona od złośliwości Królowa Śniegu - Magdalena, oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń - Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku - Jerzy, i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości - Andrzej, - wszyscy w tym samym wieku, zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie. Czy będzie to chwila na podsumowanie czy czas na budzące się uczucie? Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Kto wykorzysta szanse na nową odsłonę życia?

Dwie godziny mądrej muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i ekranu. W choreografii znanego z Tańca z Gwiazdami, Krzysztofa Kriss Adamskiego.

Obsada: Małgorzata Lewińska, Dariusz Kordek, Sylwia Gliwa, Jacek Kawalec, Agnieszka Darkowska.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Małgorzata Lewińska/Ewa Lorska, Izabela Bukowska-Chądzyńska/Sylwia Gliwa/Beata Olga-Kowalska i inni

Plakat Winda do nieba 318260

O artyście

Po raz pierwszy w Polsce, głośny Europejski przebój teatralny pt. „Winda do nieba”. Doskonała komedia Fritza Schindleckera podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie! Przypadkowe cztery osoby zatrzaskują się w windzie – wszyscy w podobnym wieku ale w zupełnie innej sytuacji życiowej, zostają uwięzieni pomiędzy piętrami. To co wydarzy się w ciągu dwóch następnych godzin zaważy znacząco na ich przyszłym życiu. Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Odpowiedzi i poczucia świetnie spędzonego czasu dostarczą Państwu doskonale wykreowane postacie w gwiazdorskiej obsadzie! „Winda do nieba” to nieprzewidywalna teatralna przygoda, to zabawa w najczystszej formie, to popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy. Wszystko czego potrzeba, ażeby spędzić najbardziej odjechany i relaksujący wieczór. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu