2023-06-30 - Spektakl Wisławie - 177648 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Wisławie
Wisławie - spektakl słowno-muzyczny poświęcony Wisławie Szymborskiej w 100-lecie urodzin

Kiedy: 2023-06-30, godzina 20:13:00
Gdzie: Warszawa, Scena Relax, Złota 8
Bilety od: 50zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Wydarzenie słowno-muzyczne "Wisławie". Premierowe wykonanie programu "Wisławie" z udziałem Grażyny Szapołowskiej poświęconego Wisławie Szymborskiej w 100-lecie urodzin.

W roku 2023 Grażyna Szapołowska, ceniona aktorka teatralna i filmowa, obchodzi specjalny jubileusz. Z tej okazji artystka przygotowała spektakl słowno-muzyczny pt. "Wisławie", który jest dedykowany polskiej noblistce w 100-lecie urodzin. Na program spektaklu złożą się m.in. takie wiersze jak: "Nic dwa razy się nie zdarza", "Portret kobiecy" czy "Muzeum", uzupełniane wspomnieniami o poetce. Spektakl odbędzie się na podstawie scenariusza i w reżyserii Katarzyny Jungowskiej, autorem muzyki jest kompozytorka Karo Glazer, światła wyreżyseruje Jacqueline Sobiszewski. Grażynie Szapołowskiej na scenie towarzyszył będzie Piotr Makarski.

Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Jungowska.


Występują:
Grażyna Szapołowska
Piotr Makarski
Robert Horna
- gitara
Ze specjalnym udziałem Natalii Lesz.

Reżyseria światła: Jacqueline Sobiszewski
Muzyka: Karo Glazer
Oprawa multimedialna: Hektor Werios

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Grażyna Szapołowska, Piotr Makarski, Robert Horna, Natalia Lesz

O artyście

W roku 2023 Grażyna Szapołowska, ceniona aktorka teatralna i filmowa, obchodzi specjalny jubileusz. Z tej okazji artystka przygotowała spektakl słowno-muzyczny pt. "Wisławie", który jest dedykowany polskiej noblistce w 100-lecie urodzin. Na program spektaklu złożą się m.in. takie wiersze jak: "Nic dwa razy się nie zdarza", "Portret kobiecy" czy "Muzeum", uzupełniane wspomnieniami o poetce. Spektakl odbędzie się na podstawie scenariusza i w reżyserii Katarzyny Jungowskiej, autorem muzyki jest kompozytorka Karo Glazer, światła wyreżyseruje Jacqueline Sobiszewski. Grażynie Szapołowskiej na scenie towarzyszył będzie Piotr Makarski. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu