2024-11-29 - Koncert Wodecki Welcome To | Goście specjalni: Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz - 331060 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńKoncert - Wodecki Welcome To | Goście specjalni: Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Wodecki Welcome To | Goście specjalni: Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz 331060
Kiedy: 2024-11-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, Teatr Muzyczny, ul. Północna 47/51
Bilety od: 139zł

Kup Bilety na koncert
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Koncert - Wodecki Welcome To - Koncert objęty patronatem Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego. Goście specjalni: Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz Polyphonics Choir&Band Paweł Głowinski - dyrygent, kierownictwo muzyczne.


Koncert "Wodecki Welcome To" to prawdziwa gratka dla polskiej publiczności, która od dziesięcioleci rozkochana jest w piosenkach i głosie Zbigniewa Wodeckiego! Wodecki welcome to - to wielowymiarowe widowisko sceniczne prezentujące największe przeboje twórcy "Chałup". Oprócz doświadczenia muzyki na żywo w autorskich aranżacjach (Włodzimierz Korcz, Max Fedorov, Jan Krutul) na solistów, zespół wokalny i band instrumentalny, okraszonej feerią świateł i ruchem scenicznym, wsiądziemy do wehikułu czasu, którego stery przejmą Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, by zabrać nas w świat żywych wspomnień o Zbigniewie Wodeckim, opowiedzieć je, wyśpiewać i wygrać. Fenomenalne, wymagające ekstremalnych czasem umiejętności wokalnych, popisy 10- osobowego zespołu Polyphonics pod kierownictwem Pawła Głowińskiego, przyprawiające o dreszcz brzmienie żywej trąbki, skrzypiec, fortepianu, gitary basowej czy perkusji, przeboje takie jak "Zacznij od Bacha", "Lubię wracać tam gdzie byłem", "Z tobą chcę oglądać świat" czy "Oczarowanie", a także wzruszająca podróż do przeszłości z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi - to wszystko czeka Państwa podczas kolejnego już koncertu w ramach projektu Wodecki welcome to! 


Po niezwykle entuzjastycznym, gorącym przyjęciu projektu podczas koncertów we Wrocławiu, Toruniu, Radomiu i Koszalinie czas na kolejne, polskie miasta! Tego nie można przegapić!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz

Plakat Wodecki Welcome To | Goście specjalni: Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz 331060

O artyście

Po wielkim europejskim sukcesie projektów Gregorian Grace oraz Voci e Violini, agencja koncertowa Kultura Żyje przedstawia Państwu zupełnie nowy projekt. Tym razem to prawdziwa gratka dla publiczności polskiej, która od dziesięcioleci rozkochana jest w piosenkach i głosie Zbigniewa Wodeckiego! Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu