2024-04-14 - Koncert Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak” - 304607 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńKoncert - Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak”

Plakat Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak” 304607
Kiedy: 2024-04-14, godzina 19:00:00
Gdzie: Łagiewniki, Gminny Ośrodek Kultury Bibliotek i Sportu w Łagiewnikach, UL. WROCŁAWSKA 1

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

Koncert Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak” Radom 2024-06-15
Bilety na koncert Więcej
Koncert Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak” Białystok 2024-10-14
Bilety na koncert Więcej

O wydarzeniu

Zapraszamy na niepowtarzalne koncerty z Wojtkiem Cugowskim - gitarzystą i wokalistą o niezwykle melodyjnym głosie. Wojtek powraca na scenę z autorską płytą „Nie czekaj na znak”, na której prezentuje doskonały wokal i wirtuozerski kunszt instrumentalny.

Na koncertach Wojtek zabierze słuchaczy w podróż przez świat rocka, prezentując zarówno utwory z nowej płyty, jak i niezwykłe interpretacje klasyki polskiej i światowej muzyki rockowej, w tym utwory zespołów Perfect, Whitesnake czy Bryana Adamsa. W 2001 roku Wojtek Cugowski z bratem Piotrem Cugowskim stworzyli grupę Bracia, z którą występowali przez kolejnych 17 lat. Połączenie mocnych rockowych riffów z melodyjnym graniem przyniosło grupie wiele nagród i przebojów, a także trzy autorskie płyty, z których ostatnia – „Zmienić zdarzeń bieg” – pokryła się złotem i platyną. Przez ostatnie trzy lata bracia dzielili scenę z ojcem, Krzysztofem Cugowskim, w projekcie Cugowscy. Ich współpraca zaowocowała przebojową płytą „Zaklęty krąg” i wielomiesięczną trasą koncertową.

Po sukcesach Braci i przebojowej trasie projektu Cugowscy Wojtek postanowił wrócić do korzeni i ponownie stanąć na scenie jako wokalista. Tak zrodziła się najnowsza odsłona jego scenicznej działalności, która gwarantuje najwyższą muzyczna klasę, podróż do wysmakowanych dźwięków połączonych z niezwykłym wokalem i charyzmą frontmana. Wojtek ze znawstwem i lekkością balansuje między stylowym rockiem a bluesowymi klimatami.

Sprawdź repertuar występów i zarezerwuj bilety na koncerty Wojtka Cugowskiego.

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobnePlakat Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak” 304607