2023-05-11 - Zdolni i Skromni & Kabaret FiFa-RaFa - 154707 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


- Zdolni i Skromni & Kabaret FiFa-RaFa
Zdolni i Skromni oraz Kabaret FiFa-RaFa - rejestracje DVD

Kiedy: 2023-05-11, godzina 18:30:00
Gdzie: Lublin, Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Bilety od: 70zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

UWAGA! Rejestracje DVD - zakup biletu jest równoważny ze zgodą na upublicznienie wizerunku. W przypadku spóźnienia się na rejestrację DVD nie gwarantujemy miejsca wskazanego na bilecie! Prosimy o wcześniejsze przybycie.


Zdolni i Skromni oraz Kabaret Fifa-RaFa zapewnią 3 godziny dobrego humoru.


ZDOLNI I SKROMNI - przebojem podbili serca kabaretowej publiczności. Pokochali ich Ślązacy i nie tylko. Słynny skecz ze Sztefą z Piekar ma już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTubie. Dwie kobiety, które podnoszą poziom adrenaliny oraz dwaj mężczyźni energiczni jak wodzirej na góralskim weselu. Ten szalony skład nadzwyczajną dawką śmiechu uratuje was przed kryzysem. O programie: Węgiel, prąd, cukier, gaz, finanse publiczne, kościół. Gdzie nie spojrzysz, kryzys! Na szczęście już nie trzeba się tym martwić. Zdolni i Skromni przeprowadzą was przez recesję stulecia. Zamiast tony węgla, tona żartów. Zamiast cukru, słodkie słówka. Gaz? Zdolni i Skromni gwarantują, że są w gazie. Przyjdź i zobacz na własne oczy, jak kabareciarze rozprawiają się z kryzysami. Na żywo! Na śmiesznie. Na 200%. *program rekomendowany dla widzów dorosłych


Skład:
Olga Łasak
Ewelina Wojtak
Andrzej Kozłowski
Łukasz Żak

KABARET FIFA RAFA - Ola i Mateusz Kwiatkowscy - duet na estradzie i w życiu. Mieszanka wybuchowa doświadczenia scenicznego oraz autentycznego uczucia, dzięki czemu prezentowane skecze ukazują życiową codzienność w komiczny sposób. Bezczelnie młodzi, do tego ładni, a przede wszystkim skromni. Zdobywcy Grand Prix na festiwalu PAKA w Krakowie. Ich skecze pojawiały się w programach telewizyjnych na antenach Polsatu, TVP, TV4, Nowa TV, Kino Polska i innych.


UWAGA! Rejestracje DVD - zakup biletu jest równoważny ze zgodą na upublicznienie wizerunku. W przypadku spóźnienia się na rejestrację DVD nie gwarantujemy miejsca wskazanego na bilecie! Prosimy o wcześniejsze przybycie.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Zdolni i Skromni, Kabaret FiFa-RaFa

O artyście

Zdolni i skromni - przebojem podbili serca kabaretowej publiczności. Pokochali ich Ślązacy i nie tylko. Słynny skecz ze Sztefą z Piekar ma już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTubie. Kabaret FiFa-RaFa Ola i Mateusz Kwiatkowscy - duet na estradzie i w życiu. Mieszanka wybuchowa doświadczenia scenicznego oraz autentycznego uczucia, dzięki czemu prezentowane skecze ukazują życiową codzienność w komiczny sposób. Bezczelnie młodzi, do tego ładni, a przede wszystkim skromni. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na kabaret

Znajdź nocleg w pobliżu