2022-11-14 - Standup Stand-up: Marek Gajos Gajewski i Mateusz Burkacki - 100251 - Portal kapele.net

Standup - Stand-up: Marek Gajos Gajewski i Mateusz Burkacki
NOWE PROGRAMY STAND-UP Gajewski i Burkacki

Kiedy: 2022-11-14, godzina 19:30:00
Gdzie: Wrocław, WędrówkiPub, ul. Podwale 37/38
Bilety od: 30zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Siemano Wrocław! Czas polubić poniedziałki! A przynajmniej ten jeden! W ten właśnie poniedziałkowy wieczór zawitają do was z nowymi programami Marek "Gajos" Gajewski i Mateusz Burkacki! 


MAREK "GAJOS" GAJEWSKI 

Komik i aktor komedii życia. Tyle, że drugoplanowy! A czasem nawet tylko statysta! Wszystko przez bycie wnikliwym obserwatorem zamiast głównym bohaterem. Dzięki temu widzi absurdy i żart, których gołym okiem nie widać. Na szczęście słychać je gołym uchem kiedy o nich opowiada. W stand-upie zadebiutował z programem "Trzymaj rękę na pulsie"! Jednak nie był to jego debiut sceniczny! To teraz na drugą nóżkę "Banium"! 


MATEUSZ BURKACKI 

Komik urodzony w Gliwicach, znajdujący się na początku swojej stand-upowej kariery. Całe życie związany ze sportem, teraz jedyne o co walczy - to przychylność publiczności. Po wygraniu wszystkich konkursów dla komików w jakich brał udział, czyli jednym, porzucił świetną pracę w wielkiej międzynarodowej korporacji, bo jak sam twierdzi ,,lubi rozśmieszać ludzi i kiepsko się pracowało w Biedronce". Rozczarował matkę i nauczycieli, ale zrobi wszystko żeby nie rozczarować publiczności. 


Do zobaczenia!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Marek Gajos Gajewski i Mateusz Burkacki

O artyście

Marek Gajos Gajewski - komik i aktor komedii życia. Tyle, że drugoplanowy! A czasem nawet tylko statysta! Wszystko przez bycie wnikliwym obserwatorem zamiast głównym bohaterem. Dzięki temu widzi absurdy i żart, których gołym okiem nie widać. Na szczęście słychać je gołym uchem kiedy o nich opowiada. Mateusz Burkacki - komik urodzony w Gliwicach, znajdujący się na początku swojej stand-upowej kariery. Całe życie związany ze sportem, teraz jedyne o co walczy - to przychylność publiczności. Po wygraniu wszystkich konkursów dla komików w jakich brał udział, czyli jednym, porzucił świetną pracę w wielkiej międzynarodowej korporacji, bo jak sam twierdzi ,,lubi rozśmieszać ludzi i kiepsko się pracowało w Biedronce". Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu