2022-11-24 - Koncert Voo Voo - 100519 - Portal kapele.net

Koncert - Voo Voo
Waglewski i Goście - ANAWA 2020 Piosenki Marka Grechuty

Kiedy: 2022-11-24, godzina 19:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska, ul. Andrzeja Szwalbego 6
Bilety od: 150zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Anawa 2020

W 2022 roku zespół Voo Voo wystąpi z wybitnymi gośćmi podczas wyjątkowych koncertów, na których usłyszymy kultowe piosenki Anawy. Wojciech Waglewski i inni muzycy oddają w ten sposób hołd legendarnemu zespołowi, który nagrał niezapomniany krążek z Markiem Grechutą.


W 2020 roku zespół Voo Voo wydał płytę "Anawa 2020", którą uczcił 50 lat od premiery wyjątkowego albumu - "Marek Grechuta. Anawa" z 1970 roku. Muzycy, wspólnie z Katarzyną Nosowską, Krzysztofem Zalewskim, Hubertem "Spiętym" Dobaczewskim i Katarzyną Piszek (Kasai), nagrali własne interpretacje utworów z tej ponadczasowej płyty.  Wojciech Waglewski przyjął zaproszenie Narodowego Centrum Kultury do przygotowania autorskich wersji piosenek z kultowego albumu, będącego skarbnicą ponadczasowych przebojów, takich jak "Niepewność", "W dzikie wino zaplątani", "Nie dokazuj" czy "Będziesz moją panią". 

24.11 w Bydgoszczy wystąpi Wojciech Waglewski, Voo Voo, Krzysztof Zalewski, Tomek Makowiecki, Basia Wrońska i Kasai.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski

O artyście

Voo Voo gra zróżnicowaną muzykę, opierającą się głównie na połączeniu rocka z folkiem różnych kultur i dużej ilości improwizacji. Ostatnio w ich twórczości pojawiły się także elementy współczesnych gatunków muzycznych, takich jak drum&bass, hip-hop czy nu jazz. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu