2022-10-14 - Standup Stand-up: Alex Niebrzegowski - 100600 - Portal kapele.net

Standup - Stand-up: Alex Niebrzegowski
STAND-UP/Legnica - Alex Niebrzegowski

Kiedy: 2022-10-14, godzina 19:00:00
Gdzie: Legnica, La Musica Club, Grodzka 75
Bilety od: 25zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Czas na śmiech. Czas na Stand-Up!!! Zapraszamy na kolejny wieczór z komedią dla dorosłych Gościem będzie Alex Niebrzegowski.


ALEX NIEBRZEGOWSKI - Jak głosi pradawna legenda, miał zostać muszkieterem, ale kiedy odkrył ile zarabiają pracownicy InterMarche wiedział, że plany trzeba zmienić. Do wyboru było albo zostać politykiem i mieć pewność, że ludzie będą się śmiali Z NIEGO, albo zostać komikiem i sprawić, że ludzie będą się śmiali Z NIM. Skoro dorastał oglądając występy wykonawców z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego wybrał opcję drugą. Sam prowadzi kilka cyklicznych imprez komediowych w tym Stand Up City czy Atelier na Ostro. Lubi się śmiać, a że rzeczywistość ciągle dostarcza nowych materiałów Alex śmieje się dużo i często, a publiczność śmieje się z nim. Jest zdobywcą Nagrody Głównej na Festiwal Komedii Stolica w 2021. 


Będzie również open mic.

*Wydarzenie w aktualnym reżimie sanitarnym!
Uwaga: Impreza dla osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Alex Niebrzegowski

O artyście

ALEX NIEBRZEGOWSKI - Jak głosi pradawna legenda, miał zostać muszkieterem, ale kiedy odkrył ile zarabiają pracownicy InterMarche wiedział, że plany trzeba zmienić. Do wyboru było albo zostać politykiem i mieć pewność, że ludzie będą się śmiali Z NIEGO, albo zostać komikiem i sprawić, że ludzie będą się śmiali Z NIM. Skoro dorastał oglądając występy wykonawców z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego wybrał opcję drugą. Sam prowadzi kilka cyklicznych imprez komediowych w tym Stand Up City czy Atelier na Ostro. Lubi się śmiać, a że rzeczywistość ciągle dostarcza nowych materiałów Alex śmieje się dużo i często, a publiczność śmieje się z nim. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu