2023-02-05 - Koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set - 112246 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set
Największe przeboje The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach!! Tego nie można przegapić

Kiedy: 2023-02-05, godzina 18:00:00
Gdzie: Jaworzno, Jazz Club Muzeum, Pocztowa 5
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Z nami zabierzecie się w podróż prosto do Liverpoolu. Usłyszycie cały przekrój utworów skomponowanych przez członków tej legendarnej grupy: Can't Buy Me Love, Hey Jude, Get Back, Let It Be, Michelle, Yesterday, Come Together i wiele innych znanych Wam przebojów. Doskonale wiemy, że powrót do największych hitów The Beatles w naszym wykonaniu będzie dla Was miło spędzonym wieczorem. Tworząc i grając własne piosenki, zamiast polegać na profesjonalnych kompozytorach i muzykach sesyjnych, The Beatles zrewolucjonizowali muzykę pop i rock na początku lat 60-tych. Choć ich czas w świetle reflektorów był zbyt krótki - będąc na szczycie, rozwiązali się w 1970 roku - John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zapoczątkowali nową erę muzyki. THE BEATLES zainspirowali wielu muzyków jazzowych. Ten koncert będzie poświęcony twórczości legendarnych Beatlesów. Utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.


Zagra dla Państwa "Imienowski Jazz Set" w składzie:
Michał Lasota Perkusista, absolwent wydziału jazzu Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Od przeszło 15 lat aktywności zawodowej udzielał się w licznych projektach muzycznych u boku takich artystów jak Martyna Jakubowicz (koncerty w ramach promocji albumu 'Tylko Dylan' ), Katarzyna Groniec (koncerty promujące album 'Przypadki'), Mick Moss- Antimatter (trasa koncertowa 2011). Zaproszony przez producenta Marcina Borsa wziął udział w nagraniu debiutanckiego albumu Izy Lach 'Już czas'. W marcu 2012 roku rozpoczął współpracę z L.U.C.'iem w ramach promocji albumu 'Kostostumostów', a dziś udziela się m. in. w jego projekcie Rebel Babel. Ponadto współpracował z: Radek Bond Bednarz Eklektik Session, zespół Behavior, Krzysztof Żesławski Quartet (płyta Osiecka na jazzowo 2016), Mikromusic, Natalia Lubrano, Halina Frąckowiak, Leszek Cichoński, Daniel Bloom, Flying Vehicles, Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu (ścieżka dźwiękowa ze spektaklu Frankenstein.) Od 2010 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni w takich spektaklach jak: Lalka, Chłopi czy Hair Spray.

 
Bartosz Krzywda r. 1973 - pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Ukończył Liceum Muzyczne w Elblągu w klasie perkusji. Lider autorskich zespołów: Dream Power, Elefunk, Specjal Jazz Sextet, Krzywda, Trąba Deluks. Laureat: Nagroda Artystyczna Prezydenta Elbląga w 2009 roku, Artystyczne Wydarzenie Roku 2011 (płyta "Projekt Elbląg" ze Specjal Jazz Sextet). Autor muzyki do filmów i przedstawień teatralnych. Inicjator życia jazzowego w Elblągu. Kierownik muzyczny wielu muzycznych przedsięwzięć.

 
Tomasz Imienowski Gitarzysta basowy, kompozytor. Z muzyką związany od dzieciństwa. Porusza się biegle we wszystkich stylach muzycznych, jednak najczęściej można go spotkać z piosenką autorską, ambitnymi projektami jazzowymi i bluesowymi. Na scenie pojawia się również z zespołem Krzysztofa Tyńca, zespołem Piramidy i projektami muzyki jazzowej. Współpracował z Teatrem Ateneum w Warszawie. Ceniony jest przede wszystkim za świetny "drive" i pracę sekcyjną. Został zaproszony do gościnnego występu na rejestrowanym i wydanym w 2012 roku koncertowym DVD Wojtka Pilichowskiego. Zagrał około tysiąc koncertów w całym kraju i za granicą (USA, Dania, Niemcy, Holandia, Francja, Łotwa, Litwa, Rosja, Szwajcaria, Chorwacja, Litwa, Czechy). Koncertował także w radiu i telewizji.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Bartosz Krzywda, Michał Lasota, Tomasz Imienowski

O artyście

Co powiecie na muzyczną podróż prosto do nowojorskiego klubu? Albo sentymentalny spacer ulicami Harlemu? Być może brzmi to nieosiągalnie, ale wcale nie musicie podróżować w czasie i przestrzeni, by poczuć się jak bywalcy jazzowych klubów z przed kilku dekad. O klimat muzyki z tamtych lat zadba dla Was "Imienowski Jazz Set". Muzyczne wędrówki nie mogłyby się odbyć bez ponadczasowych kompozycji, na których wychowało się już kilka pokoleń entuzjastów jazzu. "The Greatest Jazz Legends" to koncert w którym usłyszycie utwory wykonywane kiedyś przez największych amerykańskich jazzmanów. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Najbliższe koncerty JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set

Koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set Słupsk

2022-12-02
Koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set Słupsk
Największe przeboje The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach!!
2022-12-02
Koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set Kadzidło
Największe przeboje The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach!!
2023-01-07
Koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set Grudziądz
Największe przeboje The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach!!
2023-01-27
Koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set Łódź

2023-01-29
Koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set Łódź
Największe przeboje The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach!
2023-01-29
Koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set Łomianki
Największe przeboje The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach!! Tego nie można przegapić
2023-02-03
Koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set Jaworzno
Największe przeboje The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach!! Tego nie można przegapić
2023-02-05

Najbliższe wydarzenia Jaworzno

Stand-up: Błażej Krajewski - Testy nowego materiału Jaworzno (standup)
Testowanie nowych żartów
2022-11-29
Stand-up: Piotrek Szumowski i Michał Leja Jaworzno (standup)
RE:FLEKSJE
2022-12-01
Rubinowe Gody Jaworzno (teatr)
Niewąska komedia teatralna!
2022-12-03
Zdrawica Jaworzno (muzyka)
Koncert zespołu Zdrawica
2022-12-03
Ilona Damięcka Jaworzno (muzyka)
Ilona Damięcka Trio
2022-12-04
Carrantuohill Jaworzno (muzyka)
Carrantuohill
2022-12-11
Mieszko Minkiewicz Stand-up Jaworzno (standup)
Mieszko Minkiewicz - Żółć
2022-12-14
Mieszko Minkiewicz - Żółć Jaworzno (standup)

2022-12-14
Anchey Nocon Jaworzno (muzyka)
Koncert - Anchey Nocon
2022-12-16
Lekko nie będzie Jaworzno (teatr)
Rewelacyjna komedia w gwiazdorskiej obsadzie
2023-01-08