2023-01-26 - Koncert Adele Songbook & Marta Burdynowicz - 113751 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Adele Songbook & Marta Burdynowicz
Koncert w Gdańsku

Kiedy: 2023-01-26, godzina 19:00:00
Gdzie: Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1
Bilety od: 55zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na znakomite wydarzenia muzyczne - koncert Adele Songbook. 26 stycznia 2023 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej wystąpi 9 wokalistek, które zaśpiewają największe przeboje Adele. Główną atrakcją wieczoru będzie spotkanie z najlepszym głosem w Polsce. "Polska Adele" - tak pisano o Marcie Burdynowicz po tym, jak w 2021 r. wygrała dwunastą edycję programu "Voice of Poland". Rok wcześniej zwycięzcą został Krystian Ochman.


Marta Burdynowicz - zwyciężczyni The Voice of Poland w repertuarze Adele na koncercie w Gdańsku

Koncert Adele Songobook miał swoją premierę w marcu 2022 r. Po jego entuzjastycznym przyjęciu, projekt ponownie zabrzmi w Gdańsku 26 stycznia w sali koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina. Największe przeboje z repertuaru Adele (m.in. Someone like you, Rolling in the deep, Rumour has it) w specjalnie przygotowanych aranżacjach zaprezentuje aż 9 wokalistek oraz 4-osobowy zespół muzyczny. Gościem specjalnym koncertu będzie Marta Burdynowicz.

Zwyciężczyni programu The Voice of Poland w 2021 r znana jest już od kilku lat polskim miłośnikom musicalu. Jej fenomenalny głos można usłyszeć m.in. w Teatrze Roma w Warszawie (musical "Piloci" jako siostra Mary, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu (musical "Zakonnica w przebraniu" jako siostra Maria Patryk w, oraz w "Kombinacie" Wojciecha Kościelniaka jako Sanna. W Gdyni gra w "Mistrzu i Małgorzacie". W Syrenie od lat wbija w fotel fanów rocka jako Justice w "Rock of Ages".
To będzie niezapomniany wieczór z twórczością 15-krotnej laureatki nagród Grammy - w interpretacji znakomitych polskich wokalistek młodego pokolenia.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Adele Songbook, Marta Burdynowicz

O artyście

Największe przeboje z repertuaru Adele (m.in. Someone like you, Rolling in the deep, Rumour has it) w specjalnie przygotowanych aranżacjach zaprezentuje aż 9 wokalistek oraz 4-osobowy zespół muzyczny. Gościem specjalnym koncertu będzie okrzyknięta polską Adele Marta Burdynowicz, zwyciężczyni programu The Voice of Poland w 2021 r., którą podziwiać można między innymi na scenach Teatru Muzycznego w Gdyni, Poznaniu i Łodzi oraz w Teatrze Syrena, Teatrze Rampa. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu