2023-02-09 - Koncert Mirosław Niewiadomski - 114694 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Mirosław Niewiadomski
Mirosław Niewiadomski "Presley & Sinatra"

Kiedy: 2023-02-09, godzina 19:00:00
Gdzie: Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław, al. Karkonoska 10
Bilety od: 80zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Koncert Mirosław Niewiadomski Gdańsk 2023-04-19
Mirosław Niewiadomski: Sinatra & Presley
Bilety na koncert Więcej
Koncert Mirosław Niewiadomski Włocławek 2023-04-20
Mirosław Niewiadomski: Sinatra & Presley
Bilety na koncert Więcej
Koncert Mirosław Niewiadomski Olsztyn 2023-04-22
Mirosław Niewiadomski: Sinatra & Presley
Bilety na koncert Więcej
Koncert Mirosław Niewiadomski Radom 2023-05-08
Mirosław Niewiadomski: Sinatra & Presley
Bilety na koncert Więcej

O wydarzeniu

Obaj tak różni, a tak samo fascynujący? Jeden był śpiewającym kelnerem, a drugi podobno porzucił karierę wojskową z powodu ukochanej. Ich głosy  - o charakterystycznej, ciepłej barwie - stały się symbolami muzyki rozrywkowej XX wieku.

Frank Sinatra i Elvis Presley śpiewali o własnej drodze w życiu ("My Way") i o miłości ("Love Me Tender"). To zawsze była nieprosta droga, na której u początków kariery słyszeli, że nie mają głosu i nie nadają się do świata muzyki. Co do miłości - otaczały ich piękne kobiety (J. Garland, A. Gardner, M. Farrow, P. Presley).

Tamtą atmosferę lat 50. I 60. Postarają się wskrzesić muzycy wraz z Mirosławem Niewiadomskim, przenosząc słuchaczy do świata, gdzie nieznajomi w nocy ("Strangers in the Night") upajają się wyzwoloną melodią ("Unchained Melody").

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Mirosław Niewiadomski

O artyście

To wybitny polski tenor, który na scenie pokazuje wielką kulturę, elegancję i niezwykle mocny głos. Zadebiutował na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi : śpiewał mi. partię Merkurego w Orfeuszu w piekle Offenbacha oraz partię Ferranda w Cosi fan tutte Mozzarta. W 2009 roku zdobył drugą nagrodę na I Europejskim Festiwalu Duetów Operetkowych i Musicalowych - "Face to Face" w Poznaniu. Na scenach teatrów muzycznych prezentował się jako Hrabia Zedlau ("Wiedeńska krew" J. Strauss), Barinkay ("Baron cygański" J. Strauss), Sou Chong ("Kraina uśmiechu" F. Lehar) i Jozsi ("Cygańska miłość" F. Lehar). W roku 2010 artysta przyjął zaproszenie ukraińskiej Polonii i wziął udział w koncercie w Operze Odeskiej, natomiast w roku 2012 zadebiutował w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie rolą Czaplickiego ("Dama pikowa" P. Czajkowski). Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu