2023-03-05 - Koncert Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert - 114790 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert
Tribute To Dirty Dancing Live in Concert

Kiedy: 2023-03-05, godzina 19:00:00
Gdzie: Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center, ul. Głogowska 14
Bilety od: 139zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Czy da się opowiedzieć film za pomocą muzyki i tańca?

My wiemy, że tak - ponad 30 osób na scenie, soliści, tancerze, Dirty Band wykonujący wszystkie utwory na żywo, specjalnie przygotowana choreografia, scenografia i wizualizacje - to wszystko przeniesie Was w klimat najbardziej kultowego z filmów!

Spotkajmy się z Baby, Johnym i przeżyjmy raz jeszcze sceny, które pamiętacie z "Dirty Dancing" - piękne, zabawne, wzruszające a na koniec poderwijcie się z miejsc i zatańczcie z nami! Zapraszamy na jedyny w Polsce show muzyczno-taneczny - Tribute to Dirty dancing.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Karolina Kończal, Jacek Ciepliński, Jacek Kotlarski, Maciej Gwoźdź, Maciej Kociński i inni

O artyście

Miłosnej historii Frances "Baby" Houseman oraz młodego i pełnego pasji tancerza Johnny'ego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo że film jest dostępny od kilku dekad, jego fabuła wciąż porusza, bawi i zdobywa nową publikę. Z okazji 30 rocznicy premiery tego filmu, twórcy przedstawienia Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show przygotowali dla miłośników tej opowieści nie lada gratkę. Historia dwójki bohaterów zakochanych tak w tańcu, jak i w sobie ożyła i została opowiedziana na nowo. Przedstawienie okazało się hitem na skalę ogólnopolską i nadal jest wystawiane publiczności w całym kraju. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu