2023-04-14 - Koncert Anna Wyszkoni - 131364 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Anna Wyszkoni
Największe Przeboje

Kiedy: 2023-04-14, godzina 19:00:00
Gdzie: Kielce, Kieleckie Centrum Kultury, Plac Stanisława Moniuszki 2b
Bilety od: 90zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Koncert "Ania Wyszkoni - 25 lat" to eleganckie widowisko muzyczne, okraszone wyjątkową aranżacją wizualną, która zabierze Was w dwugodzinną podróż pełną wzruszeń, radości i przyjemnych emocji.


Podczas trasy z okazji 25-lecia na scenie usłyszycie doskonale Wam znane hity wokalistki, takie jak "Z ciszą pośród czterech ścian", "Oczy szeroko zamknięte", "Wiem, że jesteś tam", "Agnieszka już dawno...", "Czy ten Pan i Pani". Artystka ma na swoim koncie ponad pół miliona sprzedanych płyt oraz wiele nagród i wyróżnień. Albumy "Pan i Pani" (2009) oraz wydany 3 lata później krążek "Życie jest w porządku" (2012) osiągnęły status podwójnej platynowej płyty. W 2021 roku, z okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Anny Wyszkoni, ukazał się dwupłytowy album "Nieznośna lekkość hitu". Przez 25 lat kariery Ania Wyszkoni uzbierała na swoim koncie aż 12 wydanych albumów. W listopadzie 2022 roku premierę miał najnowszy, już piąty solowy krążek wokalistki, zatytułowany "Z cegieł i serc".


Zarezerwuj bilety na koncert Anny Wyszkoni i wyrusz w wielką podróż pełną niezapomnianych dźwięków.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Anna Wyszkoni

O artyście

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. W 2021 roku obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. ?Nieznośna lekkość hitu?. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej ?Agnieszki?, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Anna Wyszkoni na polskiegranie.pl