2023-02-04 - Spektakl Na pełnym morzu - 131388 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Na pełnym morzu
Teatr Przypadków Feralnych

Kiedy: 2023-02-04, godzina 17:00:00
Gdzie: Kraków, Klub Pod Jaszczurami, ul. Rynek Główny 8
Bilety od: 30zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Byliście kiedyś głodni? Tak naprawdę? Tak głodni, że nawet znienawidzone mięso w galarecie pożarlibyście jak najlepszy przysmak? Albo swojego chomika. Psa. Kumpla. Tylko którego?

Sławomir Mrożek to mistrz absurdu - a Na pełnym morzu - opowieść o trzech rozbitkach debatujących, którego spośród nich należy zjeść, to brawurowa demaskacja najbrutalniejszych społecznych mechanizmów. W obliczu zwierzęcej walki o przetrwanie nie mają znaczenia założenia kolejnych systemów politycznych - liczy się tylko głód. Czy ośmielisz się przyjść i stawić czoła swojej wewnętrznej bestii? Pokonać ją możesz w jeden sposób - poprzez śmiech - zaś tego na pewno w czasie spektaklu nie zabraknie. "Na pełnym morzu" to czarna komedia dla prawdziwych teatralnych smakoszy. Wypłyńmy na nieznane wody i zobaczmy bestie kryjące się za horyzontem.

A Ty? Popłyniesz z nami?


GRUBY - Magdalena Jewuła

ŚREDNI - Stanisław Chucher

MAŁY - Mikołaj Maciejski

LISTONOSZ - Alicja Kurowska


Reżyseria - Michał Szafarski.

Na podstawie dramatu Sławomira Mrożka "Na pełnym morzu".


W spektaklu wykorzystano utwory muzyczne następujących twórców: Elton John, Bernard J P Taupin, John Lennon, Paul McCartney, Carol Connors, William Conti, Ayn E. Robbins, Gainsburga Serge, Guigona Jeana Pierre'a Camille'a Bernarda He, Myersa Stanleya, Lecha Wojciecha Klupsia, Jerzego Stanisława Porębskiego, Mizuno Yoshiki. Licencja na wystawienie utwory została wydana przez Stowarzyszenie Autorów ZAIKS.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Magdalena Jewuła, Justyna Czort, Mikołaj Maciejski, Alicja Kurowska

O artyście

Byliście kiedyś głodni? Tak naprawdę? Tak głodni, że nawet znienawidzone mięso w galarecie pożarlibyście jak najlepszy przysmak? Albo swojego chomika. Psa. Kumpla. Tylko którego? Sławomir Mrożek to mistrz absurdu ? a Na pełnym morzu ? opowieść o trzech rozbitkach debatujących, którego spośród nich należy zjeść, to brawurowa demaskacja najbrutalniejszych społecznych mechanizmów. W obliczu zwierzęcej walki o przetrwanie nie mają znaczenia założenia kolejnych systemów politycznych ? liczy się tylko głód. Czy ośmielisz się przyjść i stawić czoła swojej wewnętrznej bestii? Pokonać ją możesz w jeden sposób ? poprzez śmiech ? zaś tego na pewno w czasie spektaklu nie zabraknie. Na pełnym morzu to czarna komedia dla prawdziwych teatralnych smakoszy. Wypłyńmy na nieznane wody i zobaczmy bestie kryjące się za horyzontem. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu