2023-02-24 - Koncert Bukartyk | Ajagore - 132245 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Bukartyk | Ajagore
Jastrzębie wśród Jastrzębi - NOWY PROGRAM !!!

Kiedy: 2023-02-24, godzina 19:30:00
Gdzie: Dobrzeń Wielki, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Namysłowska 20
Bilety od: 75zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Na bieżąco aktualizowany, podawany w skocznych rytmach komentarz polityczny, fragmenty ostatniej płyty i tej, której jeszcze nie ma, do tego świeża garść bukartykowych evergreenów w ajagorowej oprawie. 


Uśmiejecie się do łez! 

Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami - pikantnymi ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku. 


Piotr Bukartyk jest na polskiej scenie muzycznej zjawiskiem bezprecedensowym. Wygrał niemal wszystkie przeglądy i festiwale, w których nagradza się autorów tekstów piosenek. W każdy piątek w Radiu Nowy Świat jest gościem Wojciecha Manna w jego porannej audycji - śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony, które niewątpliwie stanowią inspirację dla nowego materiału.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Piotr Bukartyk i Ajagore

O artyście

Projekt Bukartyk/Ajagoreto efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka - znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy Ajagore- instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy- od jazzu, rhythm'n'blues przez amerykański folk, country i nasze tradycje ludowe. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu