2023-05-13 - Koncert Miazga Tour 2023 - 132256 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Miazga Tour 2023
Miazga Tour 2023

Kiedy: 2023-05-13, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, 2Koła Pub, Tunelowa 2B
Bilety od: 30zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

MIAZGA TOUR 2023 to trasa koncertowa organizowana przez występujące na koncercie zespoły i redakcję Polska Muzyka alternatywna. W ramach trasy 9 koncertów: Warszawa - Kraków - Łódź - Warszawa - Wrocław - Katowice - Łódź - Rybnik - Toruń.

Każdy koncert inny, inne składy, inna muza. Szykuje się coś wielkiego!

13 MAJA 2023 (sobota) o 19:00 (bramki 18:00) w Klubie 2KOŁA, Pub Motocyklowy, Warszawa, ul. Tunelowa 2B wystąpią ogromnie hałasujące, ze świetnym potencjałem i repertuarem 4 kapele:

THE BUFFONS - metal | rapcore | crossover z Zielonej Góry (2016)
Grają na kilogramy to co chcą i jak chcą, z muzycznym sosem hip hopu, rocka i metalu. Taka wybuchowa mieszanka stylów podana z pazurem i energią jaką przenoszą na publiczność sprawia, że nie chce się wyjść z ich koncertu!

NOJAK - metal | hard rock | progresja z Mysłowic
Ich muzyka to pomieszanie z poplątaniem. Usłyszycie wpływy klasycznego metalu, rocka progresywnego a nawet grunge'u. Na koncie mają debiutancką EP-kę i wiele koncertów i festiwali. Jeśli ich nie znacie, koniecznie musicie zobaczyć ich w akcji!

ANEMIA - progressive hardcore z Gorzowa Wielkopolskiego (2008)
Anemja to wybuchowa mieszanka szeroko pojętego hardcore'u okraszona soczystym mocnym wokalem. Na koncie dwie EP-ki i album a obecnie szykują się do wydania drugiego albumu. Zaprezentują nowości, których jeszcze nie słyszeliście!

STOLICA - punk rock | rock z Warszawy
Grają muzykę na pograniczu punka i muzyki alternatywnej. Trzonem zespołu są Anna "Igła" Jagłowska (wokal) i Darek "Struna" Żak (gitara). Mocno stawiają na wpadające w świadomość melodie i przekaz swoich tekstów. Wydali niedawno album "Za rogiem" a utwory z albumu i nowości zaprezentują na żywo!


Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Sunset Bulvar, Ruina Bar, UMMA, Kajoa

O artyście

Sunset Bulvar - Świetna muzyka i dobre teksty powodują, że każdy ich koncert jest wyjątkowy i nie pozostawia słuchacza obojętnym. Z nowym rokiem do zespołu dołączyła Kasia Wójcik ?Xena?, która wniosła do zespołu olśniewający głos i magiczną prezencję sceniczną. Ruina Bar - Szajka muzycznych gatunkołamaczy. Lubią eksperymentować z różnymi stylistykami, żonglować emocjami, poetykami i dynamiką. Podczas koncertu zagrają stare utwory oraz premierowe kawałki z drugiego albumu, nad którym aktualnie pracują. UMMA - UMMA to oryginalne brudne brzmienie i poetyckie teksty po polsku, wyśpiewane głębokim, soulowym wokalem. Jest coś z Portishead, jest też coś od Kory i Maanamu. Trio zabierze was w melancholijną podróż z autorską muzyką, której na próżno szukać w mainstreamie! Kajoa - Ich piosenki są zróżnicowane stylistycznie, w większości zdecydowanie rockowe, ale także z nawiązaniem do klimatów akustycznych i elektronicznych. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Miazga Tour 2023 na polskiegranie.pl