2023-02-25 - Spektakl The BIG BANG, czyli Wielki Wybuch - 132281 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - The BIG BANG, czyli Wielki Wybuch
Najbardziej zwariowany musical świata

Kiedy: 2023-02-25, godzina 15:30:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a
Bilety od: 90zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Jed (Artur Chamski) i Boyd (Mateusz Banasiuk) wraz ze swoim przyjacielem pianistą ( Jacek Kita) próbują sprzedać swój pomysł na musical pod tytułem ,,The Big Bang", w którym prezentują historię świata od jego narodzin aż do dzisiaj. Jako twórcy najdroższego musicalu w historii opowiadającego o dziejach ludzkości - na który to właśnie zbierają pieniądze - domorośli autorzy sami wcielają się w coraz to nowe postacie, tworzą na oczach widzów kostiumy, wykorzystując najbardziej nieoczekiwane elementy wyposażenia wypożyczonego mieszkania, śpiewają, tańczą i opowiadają dzieje cywilizacji - słowem robią wszystko, by przekonać do zainwestowania w produkcję ich show.

Przekonują, że sukces jest gwarantowany, brakuje im tylko jednego - środków finansowych w wysokości, bagatela, 83 milionów dolarów na produkcję. W kim upatrują szansy na jej sfinansowanie? W potencjalnych producentach, czyli w widzach, którzy stają się tym samym pełnoprawnymi uczestnikami show. Jed i Boyd, pragnąc dotrzeć do najgłębszych pokładów serc / i przede wszystkim portfeli / swoich widzów i jednocześnie przyszłych sponsorów, dają z siebie naprawdę wszystko, a nawet więcej?

Scenariusz i teksty piosenek - Boyd Graham
Muzyka - Jed Feuer
Adaptacja i tłumaczenie - Tomasz Dutkiewicz
Reżyseria - Tomasz Dutkiewicz
Scenografia - Wojciech Stefaniak
Choreografia - Joanna Semeńczuk
Aranżacje piosenek - Tomasz Filipczak
Przygotowanie wokalne - Monika Malec
Przygotowanie muzyczne - Jacek Kita

Spektakl dla widzów od 16 roku życia.
(w spektaklu używany jest "ostry" język)
Czas trwania spektaklu około 100 minut bez przerwy.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Artur Chamski, Mateusz Banasiuk, Jacek Kita

O artyście

Jed i Boyd wraz ze swoim przyjacielem pianistą próbują sprzedać swój pomysł na musical pod tytułem ,,The Big Bang?, w którym prezentują historię świata od jego narodzin aż do dzisiaj. Jako twórcy najdroższego musicalu w historii opowiadającego o dziejach ludzkości ? na który to właśnie zbierają pieniądze ? domorośli autorzy sami wcielają się w coraz to nowe postacie, tworzą na oczach widzów kostiumy, wykorzystując najbardziej nieoczekiwane elementy wyposażenia wypożyczonego mieszkania, śpiewają, tańczą i opowiadają dzieje cywilizacji ? słowem robią wszystko, by przekonać do zainwestowania w produkcję ich show. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również The BIG BANG, czyli Wielki Wybuch na polskiegranie.pl