2022-08-13 - Spektakl Pikantni - 68815 - Portal kapele.net

Spektakl - Pikantni
Barbara Kurdej-Szatan/ Monika Dryl/ Dominika Kachlik, Maurycy Popiel, Anna Mucha, Michał Ziembicki

Kiedy: 2022-08-13, godzina 20:00:00
Gdzie: Międzyzdroje, Amfiteatr, ul. Promenada Gwiazd
Bilety od: 70zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?
Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

? SPEKTAKL DLA WIDZÓW DOROSŁYCH ?

Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl/Dominika Kachlik
Maurycy Popiel
Anna Mucha
Michał Ziembicki

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Barbara KURDEJ-SZATAN, Anna MUCHA, Michał ZIEMBICKI, Mikołaj KRAWCZYK/Maurycy POPIEL

O artyście

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu