2022-06-01 - Spektakl Pamięć Głębinowa - 69332 - Portal kapele.net

Spektakl - Pamięć Głębinowa
spektakl na motywach książki Jerzego Pilcha "Bezpowrotnie utracona leworęczność".

Kiedy: 2022-06-01, godzina 19:00:00
Gdzie: Wisła, Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia, Plac Bogumiła Hoffa 3a
Bilety od: 40zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

To spektakl na motywach książki Jerzego Pilcha "Bezpowrotnie utracona leworęczność".  


Do Wisły przyjeżdża "pisarz" , który próbuje się na nowo odnaleźć w swoim życiu dokonując rozrachunku z własną pamięcią. Przyjeżdżając do Wisły  trafia na kwaterę turystyczną do dość niesfornego gospodarza, który przy okazji dużo mówi i nie stroni od alkoholu. Panowie świetnie się dogadują, a ich refleksje życiowe są niezwykle kolorowe, dynamiczne i symetryczne. Obaj potrafią uruchamiać w niezwykle momentami ekspresyjnej rozmowie  "elementy pamięci głębinowej", czyli tej ukrytej w nas, nawet przed nami samymi.

Okazuje się, że życie, każde życie, może dostarczać niezwykłych doświadczeń, uczuć i emocji, które z jednej stroną wyzwalają i weryfikują człowieka, z drugiej uczą pokory i mądrości " Wszystko było wtedy przede mną i wszystko wiedziałem. Przyglądałem się światu z pełną politowania wyższością, mózg mój spowijała całkowita ciemność. Mówiąc po ludzku, byłem wtedy kompletnym debilem."  


Reżyseria: Bogusław Słupczyński  

Występują: Krzysztof Cis, Szymon Pilch

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Krzysztof Cis, Szymon Pilch

O artyście

To spektakl na motywach książki Jerzego Pilcha "Bezpowrotnie utracona leworęczność". Do Wisły przyjeżdża "pisarz" , który próbuje się na nowo odnaleźć w swoim życiu dokonując rozrachunku z własną pamięcią. Trafia na kwaterę turystyczną do dość niesfornego gospodarza, który przy okazji dużo mówi i nie stroni od alkoholu. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu