2022-05-28 - Standup Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP - 69372 - Portal kapele.net

Standup - Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP
STAND-UP Marcin Zbigniew Wojciech - Moja konkubina

Kiedy: 2022-05-28, godzina 18:00:00
Gdzie: Częstochowa, Dekadencja, Feliksa Nowowiejskiego 10
Bilety od: 25zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Witajcie Drodzy Dekadenci!
Po raz kolejny, mamy zaszczyt zaprosić Was na niepowtarzalne wydarzenie kulturalne, które odbędzie się u nas w lokalu DEKADENCJA. Wiemy, że kochacie stand-upy, zatem już 28 maja 2022r. zapraszamy Was serdecznie na stand - up pt. ,,Moja konkubina", który przedstawi nam jedyny w swoim rodzaju MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH.


Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 15 lat na scenie. Ma ponad 4 MLN wyświetleń na Youtube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up'er. Najnowszy program ,,Moja konkubina" to podróż po galaktyce damsko męskich relacji. Program o walce płci, która równie dobrze trafia do mężczyzn, jak i do kobiet. Kobietom spodoba się to, że przekłuwa tutaj nieco zbyt nadmuchany balon męskiego ego oraz trafia prosto do mężczyzn, zdzierając po drodze zasłony skrywające brzydką prawdę o tym, co czasem myślimy o naszych dziewczynach. Szczery do bólu, ostry i trafiający w punkt! Zobacz mój występ na żywo!


-> KIEDY? 28 MAJA 2022r. (SOBOTA)
-> O KTÓREJ? GODZ. 18:00
-> GDZIE? DEKADENCJA, ul. Nowowiejskiego 10/12, 42-200 Częstochowa
-> BILETY: 25zł


LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
DO ZOBACZENIA

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Marcin Zbigniew Wojciech

O artyście

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up'er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu