2022-06-05 - Koncert Vivo Amore - 69805 - Portal kapele.net

Koncert - Vivo Amore
Wieczór z gwiazdami: Bogusław Morka & Renata Johnson-Wojtowicz

Kiedy: 2022-06-05, godzina 18:00:00
Gdzie: Przemyśl, Zamek Kazimierzowski, Aleje 25 Polskiej Drużyny Strzeleckiej
Bilety od: 60zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

W programie największe szlagiery z operetek i musicali, pieśni włoskie, hiszpańskie oraz muzyczne niespodzianki, m.in. Wesoła Wdówka, Baron Cygański, Paganini, My Fair Lady, West Side Story, El Condor Pasa, Skrzypek na Dachu, Volare, Ciao Bambina, Love Story, Siboney, My Way i inne wielkie przeboje.

Koncert, który dzięki swoim walorom repertuarowym zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta każdego słuchacza i rozgrzeje każdą publiczność. Wystąpią gwiazdy światowego formatu: Bogusław Morka nazywany przez znawców tej sztuki polskim Domingo. Pierwszy amant opery, operetki, musicalu i estrady, wybitny w każdym repertuarze. Posiada wszelkie atrybuty gwiazdora - talent, wspaniałe warunki sceniczne, indywidualność, zdolność uwodzenia publiczności, która na całym świecie przyjmuje jego występy z ogromnym entuzjazmem. Bogusławowi Morce towarzyszyć będzie Renata Johnson-Wojtowicz - sopranistka pochodząca z Przemyśla. Jej repertuar jest wszechstronny. Doskonale czuje się w partiach operowych, operetkowych i musicalowych, a także ze względu na szerokie zainteresowania śpiewając repertuar oratoryjno-kantatowy i pieśniowy.

Koncert poprowadzi aktor scen krakowskich Janusz Michalik.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Bogusław Morka, Renata Johnson-Wojtowicz, Janusz Michalik

O artyście

Koncert, który dzięki swoim walorom repertuarowym zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta każdego słuchacza i rozgrzeje każdą publiczność. Wystąpią gwiazdy światowego formatu: Bogusław Morka nazywany przez znawców tej sztuki polskim Domingo. Pierwszy amant opery, operetki, musicalu i estrady, wybitny w każdym repertuarze. Posiada wszelkie atrybuty gwiazdora - talent, wspaniałe warunki sceniczne, indywidualność, zdolność uwodzenia publiczności, która na całym świecie przyjmuje jego występy z ogromnym entuzjazmem. Bogusławowi Morce towarzyszyć będzie Renata Johnson-Wojtowicz - sopranistka pochodząca z Przemyśla. Jej repertuar jest wszechstronny. Doskonale czuje się w partiach operowych, operetkowych i musicalowych, a także ze względu na szerokie zainteresowania śpiewając repertuar oratoryjno-kantatowy i pieśniowy. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu